MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Trzuskawicy ewakuowano pracownika z wysokości

marzena
Pracownicy Zakładu Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica pod okiem instruktora Piotra Goca brali udział w ćwiczeniach w zakładaniu sprzętu ratowniczego i zawodach na czas.
Pracownicy Zakładu Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica pod okiem instruktora Piotra Goca brali udział w ćwiczeniach w zakładaniu sprzętu ratowniczego i zawodach na czas. Dawid Łukasik
Pokaz ewakuacji pracownika, który zasłabł, pracując na wysokiej konstrukcji odbył się w piątek, 1 czerwca w Zakładzie Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica. Szkoła Alpinizmu Przemysłowego uczyła pracowników, jak ratować życie w sytuacjach ekstremalnych.

W ramach trwających w zakładzie dni bezpieczeństwa i higieny pracy szkolono pracowników, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach podczas pracy. Uczono sposobów zabezpieczania się za pomocą specjalistycznego sprzętu, a także udzielania pomocy poszkodowanym przy pracy na wysokości. – W trudnych sytuacjach jeden musi pomóc drugiemu. I musi wiedzieć, jak to zrobić. To ważne, by praca w ekstremalnych warunkach, była bezpieczna – mówił Piotr Goc, instruktor Szkoły Alpinizmu Przemysłowego ASSECURO, która prowadziła w Trzuskawicy szkolenie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia