MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Windy przyszłości od wtorku w Targach Kielce

opr. MS
We wtorek, 18 październi8ka w Kielcach ruszają targi branży dźwigowej. Najnowsze urządzenia i ich wyposażenie pokażą najwięksi światowi producenci. Imprezie towarzyszy Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości – dla zarządców i wspólnot mieszkaniowych.

Od 18 do 20 października w Targach Kielce będzie można zapoznać się z nowościami przemysłu dźwigowego. Tegorocznej edycji targów będzie towarzyszyły po raz pierwszy Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. To nowość na polskim rynku wystawienniczym.

Targi EURO-LIFT to wydarzenie, które kompleksowo prezentuje spektrum branży dźwigowej, od innowacji i najnowszych urządzeń, po napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.

Swoje stoiska na targach przedstawią najbardziej prestiżowe branżowe organizacje z Europy między innymi ELA (European Lift Association) – zrzeszająca wszystkie organizacje dźwigowe działające w Europie, włoskie ANICA (Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Komponentów do Dźwigów) oraz amerykańskie NAEC (National Association Elevator Constructors). Swoją wystawę wraz z niemieckimi partnerami zorganizował AFAG (Messen und Ausstellungen) z Augsburga – organizator targów Interlift.

Tylko w 2014 roku na targach dźwigów w Kielcach zaprezentowało się 128 wystawców. Większość, bo aż 60 procent stanowiły firmy zagraniczne. Udział w targach wzięli między innymi producenci z Niemiec, Włoch, Turcji, Czech, Hiszpanii, Chin, USA, Szwajcarii, Korei, Grecji i Belgii. Wystawę odwiedziło blisko 2 tysiące specjalistów branżowych. Partnerami targów są Wydawnictwo Ewit oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

W Targach Kielce od 18 do 20 października 2016 roku odbędzie się także Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. Impreza skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kadry menadżerskiej spółdzielni mieszkaniowych czy zarządców zasobów komunalnych. Swoją ofertę podczas Salonu przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające.

Targi czynne będą we w wtorek i środę od 10 do 17, w czwartek od 10 do 15. Bilety 15 i 7 złotych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia