Największy motywacyjny event w regionie odbędzie się już niebawem w Kielcach. Ruszyła bezpłatna rejestracja na wydarzenie. "Życie na Odważnie" startuje we wtorek, 11 grudnia, o godzinie 17.30 w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Celem przedsięwzięcia skierowanego zarówno do kobiet, jak i mężczyzn jest wymiana doświadczeń, dostarczenie specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwoju biznesu, podnoszenia swoich kwalifikacji, a także samodoskonalenia. - Podczas wydarzenia odbędą się nie tylko prelekcje zaproszonych gości, ale również pokazy, warsztaty. Tematyka przedsięwzięcia będzie na tyle uniwersalna, że każdy z uczestników będzie mógł „wynieść” z tego spotkania wiele cennych wskazówek - mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Wśród energetycznych prelegentów spotkania znajdą się między innymi polska aktorka teatralna i filmowa, odważna, pewna siebie, spontaniczna, zawsze skutecznie dążąca do celu – Katarzyna Walter, człowiek wielu talentów – tancerz, piosenkarz, aktor – Wojciech Medyński oraz właściciele agencji Victoria Travel & Events, miłośnicy podróży, dla których słowo marzenie oznacza cel - Victoria i Adam Iwanowscy.

- To już kolejne wydarzenie, po „Życiu na Obcasach”, o charakterze motywacyjnym organizowane w Kielcach. Poprzednie inicjatywy ukazały, że ludzie lubią słuchać życiowych doświadczeń innych osób, przede wszystkim tych znanych z telewizji i pierwszych stron gazet – twierdzi inicjator wydarzenia Jakub Sobieraj.

Organizatorzy konferencji Targi Kielce oraz CONF. tradycyjnie przygotowali moc atrakcji. Wystawcy zaprezentują najnowsze trendy z obszaru nowych technologii, branży beauty, mody, motoryzacji. W programie nie zabraknie także wielu cennych spotkań dotyczących rozwoju biznesu.

Na najmłodszych czekać będą kąciki zabaw, gdzie dzieci spędzą czas pod okiem opiekunów, natomiast ich rodzice w tym czasie będą mogli aktywnie uczestniczyć w evencie z udziałem gwiazd. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji: evenea.pl