MKTG SR - pasek na kartach artykułów

1,7 miliona klientów w Galardii

M. K.
Odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy miasta, którzy coraz rzadziej wybierają się na zakupy na przykład do odległych o kilkadziesiąt kilometrów Kielc - mówi Aleksandra Kruk, dyrektor Centrum Galardia.
Odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy miasta, którzy coraz rzadziej wybierają się na zakupy na przykład do odległych o kilkadziesiąt kilometrów Kielc - mówi Aleksandra Kruk, dyrektor Centrum Galardia. Monika Nosowicz-Kaczorowska
1,7 miliona klientów odwiedziło w ciągu roku Centrum Galardia w Starachowicach - informuje Agata Radlak-Piechowicz z Biura Prasowego Galardii. 2015 rok był pierwszym pełnym rokiem funkcjonowania galerii. Centrum zostało otwarte 15 października 2014 roku.

Zarządzający są zadowoleni ze stałego wzrostu liczby odwiedzin. W porównaniu do ostatniego kwartału 2014 roku, w ostatnim kwartale 20-15 roku liczba odwiedzających wzrosła o 14 procent. W styczniu tego roku wzrost odwiedzalności - w porównaniu do stycznia 2015 roku wyniósł 15 procent. Bardzo dobre wyniki Centrum Galardia odnotowała także w miesiącach wakacyjnych, które są uznawane za mało sprzyjające ruchowi w galeriach handlowych. Zarządzający Galardią mają nadzieję, że taka tendencja utrzyma się takze w 2016 roku.

To co przyciąga klientów do Galardii to zdaniem Agaty Radlak-Piechowicz akcje marketingowe, liczne konkursy dla klientów z atrakcyjnymi nagrodami, jak na przykład samochód, rowery, telewizory. Jak mówi Aleksandra Kruk, dyrektor Centrum Galardia, do galerii coraz częściej przyjeżdżają klienci, którzy do tej pory wybierali się za zakupy do Kielc.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia