MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA radzi, jak usprawnić zarządzanie danymi w firmie

Marzena SMORĘDA [email protected]
O tym co blokuje, a co irytuje menedżera w zarządzaniu firmą mówił podczas wczorajszej konferencji Konrad Buda z Centrum Systemów Komputerowych ZETO w Kielcach.
O tym co blokuje, a co irytuje menedżera w zarządzaniu firmą mówił podczas wczorajszej konferencji Konrad Buda z Centrum Systemów Komputerowych ZETO w Kielcach.
Business Intelligence to totalna zmiana w sposobie myślenia, postrzegania i prowadzenia biznesu, a nie kolejny system informatyczny w firmie. O tym mówiono wczoraj świętokrzyskim przedsiębiorcom, szukającym rozwiązań usprawniających działalność firm.

Kolejna już konferencja z cyklu Strefa Eksperta zatytułowana „Zarządzanie danymi zza biznesu”, zorganizowana przez Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA oraz firmę COMARCH SA, producenta oprogramowania dla biznesu między innymi pod patronatem „Echa Dnia”, a przy współudziale Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, iReward24.pl była idealnym rozwiązaniem dla menedżerów, zwłaszcza że udział w niej był bezpłatny.

 

Przeznaczona była dla tych przedsiębiorców, którzy potrzebują kompleksowych analiz i raportów, chcą mieć kontrolę nad procesami biznesowymi w firmie, poszukują narzędzi do lepszego planowania i budżetowania oraz chcą dbać o bezpieczeństwo firmowych danych.

 

Współczesne firmy borykają się bowiem z zalewem informacji i nie potrafią zrobić z nich właściwego użytku, przez co tracą możliwość budowania przewagi na rynku. A sztuka polega na właściwym wykorzystaniu gromadzonych w firmie danych, w czym pomagają systemy informatyczne klasy Business Intelligence (BI). Pozwalają one na dogłębną analizę danych i tworzenie wielowymiarowych raportów obejmujących różne obszary działalności firmy. Tak wiedza daje przedsiębiorcom możliwość podejmowania trafnych decyzji biznesowych, dobrego planowania działań i budżetów i kontroli w firmie.

Podczas konferencji eksperci z Centrum Systemów Komputerowych ZETO przedstawili praktyczne przykłady zastosowania systemu Business Intelligence.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia