MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jędrzejowska firma wyróżniona „Skrzydłami Biznesu”

Przemysław CHECHELSKI
Jędrzejowska firma wyróżniona „Skrzydłami Biznesu”Marek Bogusławski, współwłaściciel Jędrzejowskiego Centrum Medycznego prezentuje wyróżnienie w rankingu Skrzydła Biznesu.
Jędrzejowska firma wyróżniona „Skrzydłami Biznesu”Marek Bogusławski, współwłaściciel Jędrzejowskiego Centrum Medycznego prezentuje wyróżnienie w rankingu Skrzydła Biznesu. archiwum prywatne
Jędrzejowskie Centrum Medyczne otrzymało wyróżnienie w rankingu „Skrzydła Biznesu” w kategorii mikroprzedsiębiorstw. – Zostaliśmy docenieni w piątą rocznicą powstania firmy – mówi współwłaściciel Marek Bogusławski.

W rankingu brane pod uwagę są firmy, które wykazały się dodatnią dynamiką wzrostu sprzedaży, są firmami w bardzo dobrej i dobrej kondycji finansowej, nie są w upadłości i likwidacji oraz te, które terminowo złożyły do Krajowego Rejestru Sądowego sprawozdania finansowe za ostatnie dwa lata obrachunkowe. Firmy docenione w rankingu uznawane są za wiarygodnego partnera biznesowego.

 

W tegorocznym rankingu w kategorii mikrobiznesu wyróżnienie otrzymało Jędrzejowskie Centrum Medyczne. Powstało pięć lat temu. Jej właścicielami są lekarze Marek Bogusławski, Adam Moś oraz Małgorzata Cygan. Spółka prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej o tej samej nazwie przy ulicy Chrobrego w Jędrzejowie. – Zaczynaliśmy od zera. Obecnie mamy już około sześciu tysięcy pacjentów z całego powiatu jędrzejowskiego, a także powiatów ościennych. Świadczymy usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia – wyjaśnia Marek Bogusławski.

 

- Chciałbym zadedykować to wyróżnienie nieżyjącemu Henrykowi Abramowskiemu, którego przedsiębiorstwo także było nagradzana Skrzydłami Biznesu. On był w moim przypadku motorem napędowym do utworzenia tej firmy – dodaje Marek Bogusławski.
 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia