Kampania outdoorowa marki Dafi w Kielcach. 12 billboardów przy drogach wjazdowych do miasta. Marka podkreśla swoje związki z Kielcami

p
Udostępnij:
Ruszyła kampania outdoorowa marki Dafi w Kielcach. 12 billboardów stanęło przy głównych drogach wjazdowych do miasta. Na plakatach marka Dafi podkreśla swoje silne związki z Kielcami, a także manifestuje wpisaną w swoją filozofię troskę o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.

Kampania outdoorowa marki Dafi ruszyła w lipcu. Billboardy zlokalizowano w 12 punktach na terenie Kielc przy głównych drogach wjazdowych do miasta od strony Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz Tarnowa. Główne hasło akcji promocyjnej brzmi: „Dafi. Made in Kielce”. Dlaczego akurat takie?

- Tym przesłaniem chcemy podkreślić, skąd pochodzi marka i jak ważne są dla niej korzenie oraz lokalna społeczność. Wygląd banerów nawiązuje do przyrody, roślinności, natury. Tą kreacją przetłumaczyliśmy na język grafiki naszą misję. Od początku naszego istnienia przyświeca nam dbałość o środowisko naturalne oraz zrównoważony rozwój – mówi Paulina Prędotka, kierownik działu marketingu w Formaster Group, kieleckiej firmie będącej właścicielem marki Dafi.

Produkty sygnowane marką Dafi (butelki oraz dzbanki filtrujące wodę kranową) wytwarzane są w dwóch fabrykach: w Kielcach oraz w Bilczy, gmina Morawica. Z województwa świętokrzyskiego eksportowane są na rynki na całym świecie. W obu oddziałach obowiązują wyśrubowane normy dotyczące ograniczenia do minimum tak zwanego śladu ekologicznego związanego z działalnością wytwórczą. W trosce o zdrowie społeczności lokalnej oraz czystość środowiska na terenach obu fabryk prowadzony jest wewnętrzny recykling odpadów przemysłowych, a do zasilania produkcji wykorzystuje się naturalne źródła energii.

- Praca na szeroką skalę niesie ze sobą wielką odpowiedzialność. W Dafi działamy w taki sposób, aby nie szkodzić środowisku, a z drugiej strony przyczyniać się do rozwoju regionu Kielc – miejsca, z którego pochodzimy. Zaangażowanie w lokalne działania społeczne jest na stałe wpisane w naszą strategię rozwoju – mówi Maciej Bursztein, dyrektor do spraw rozwoju oraz członek zarządu Formaster Group, właściciela marki Dafi.

- Dbałość o najbliższe otoczenie łączymy z globalnym podejściem do ekologii. Korzystamy więc z naturalnych źródeł energii, aby mieć pewność, że nie emitujemy do atmosfery żadnych szkodliwych substancji – dodaje.

Firma Formaster Group przez swoją działalność promuje krajową gospodarkę. Wytwarzając polskie produkty realnie wpływa na jej kondycję. Zrównoważony rozwój to dla marki Dafi prowadzenie każdego aspektu działalności w taki sposób, aby nie skazywać przyszłych pokoleń na jej negatywne skutki i rekompensować ewentualne straty.

W czerwcu tego roku na terenie fabryki w Kielcach powstała pasieka złożona z 10 uli, w których zamieszkało pół miliona pszczół. Zarząd Formaster Group zapowiada kolejne działania i inicjatywy w ramach długofalowej strategii proekologicznej. 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Największy aquapark w regionie już na finiszu


Czy mógłbyś zostać handlowcem? Test

Ruszyła budowa wielkiej tężni solankowej w Busku


Najbardziej absurdalne i najśmieszniejsze podatki


Ile zarabiają Polacy? Sprawdź, czy wiesz!


ZOBACZ TAKŻE: Pracę zmieniamy rzadziej. Jak kiedyś, głównie dla pieniędzy

Źródło: Agencja Informacyjna Polska Press

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: Kampania outdoorowa marki Dafi w Kielcach. 12 billboardów przy drogach wjazdowych do miasta. Marka podkreśla swoje związki z Kielcami - Echo Dnia Świętokrzyskie

Więcej informacji na stronie głównej Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie