MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kobieta Przedsiębiorcza 2012. Poznaliśmy laureatki w powiecie pińczowskim

marzena
Dawid Łukasik
Zakończyła się piąta edycja plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza”, organizowanego przez „Echo Dnia”. W sobotę, 9 marca, na uroczystej finałowej gali w Hotelu Kongresowym w Kielcach poznaliśmy nazwiska laureatek z województwa i powiecie pińczowskim.

W plebiscycie głosami SMS-owymi wybranych zostało dziesięć najbardziej przedsiębiorczych, Państwa zdaniem, pań, które zgromadziły największą liczbę głosów w województwie świętokrzyskim. Otrzymały one honorowe tytuły Kobieta Przedsiębiorcza 2012, pamiątkowe statuetki i dyplomy. Wszystkie zwycięskie panie w zestawieniu wojewódzkim zostaną także zaproszone przez europosłankę Różę Thun, sponsora plebiscytu, na wyjazd do Brukseli.

Zobacz wyniki plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2012 w województwie świętokrzyskim

Wybraliśmy również Kobiety Przedsiębiorcze w każdym z powiatów. W powiecie kieleckim grodzkim zaszczytne tytuły i okazjonalne grawertony otrzymała pierwsza trójka pań w rankingu. Oto laureatki w powiecie pińczowskim.
 

1. Danuta Drukała
Mieszka w Kujawkach, gdzie od 20 lat prowadzi minimarket. Ma czworo dzieci – dwie córki i dwóch synów. Jest też babcią dziesięciorga wnucząt. Bardzo lubi w wolnym czasie zwiedzać nowe miejsca w kraju i za granicą. Co roku jeździ na zasłużone wakacje. Dużo czyta i surfuje po Internecie.

2. Barbara Tulej-Burek
Właścicielka Sklepu Wielobranżowego w Chrobrzu w gminie Złota w powiecie pińczowskim. Działa w nim punkt sprzedaży prasy „Kolportera” oraz Punkt Przyjmowania Opłat firmy „Profeskasa”. Sklep zlokalizowany jest w samym centrum Chrobrza przy ulicy Ogrodowej 2.

3. Helena Ziółkowska
Magister pielęgniarstwa. Pracuje w Kijach. Jest także radną gminy, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Kijach. Wspólnie z innymi paniami założyła zespół „Kasztelanie”, z którym występuje. Inicjatorka cyklicznych badań profilaktycznych mammografii i cytologii, organizuje zbiorowe wyjazdy dla pań do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia