Korona o honor, Bełchatów o utrzymanie – zapowiedź meczu!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
Korona Kielce w najbliższej kolejce 1. Ligi zmierzy się z ostatnią drużyną tabeli, czyli GKS-em Bełchatów. Czy to w końcu szansa na przełamanie spadkowicza z Ekstraklasy? Sprawdzę, co na ten temat mają do powiedzenia zakłady bukmacherskie i ich analitycy!

Korona Kielce

Obecna kampania w wykonaniu tego zespołu to pasmo niepowodzeń. Zwolnienia trenerów, zmiany koncepcji, a także wyniki poniżej oczekiwań, to najlepsze podsumowanie wydarzeń w Kielcach. Analitycy zakładów bukmacherskich liczyli, że Korona, jak szybko spadła z Ekstraklasy, tak szybko do niej wróci, ale nic bardziej mylnego. Co prawda mają jeszcze matematyczne szanse na awans, ale musiałoby się stać zbyt wiele niemożliwych rzeczy. Na ten moment tracą do Arki Gdynia 13 punktów, a do zdobycia pozostało 15 oczek. Fani Korony mogą powiedzieć, że pierwszą niemożliwą kwestią jest już wywalczenie kompletu punktów przez ich drużynę, także nie ma co tego dłużej rozważać.

Korona na ten moment ma już po sezonie i może się skupić na przygotowaniu do kolejnej rundy. Kielczanie zagrają teraz z GKS-em Bełchatów, który obrał kurs na spadek z ligi. Nic dziwnego, że akurat w tej rywalizacji zakłady bukmacherskie wyraźnie faworyzują drużynę z Kielc.

Więcej o piłce nożnej w województwie świętokrzyskim -> https://echodnia.eu/swietokrzyskie/sport/pilka-nozna/

GKS Bełchatów

Można powiedzieć, że w tej drużynie dzieje się to, co miało wydarzyć się już w poprzedniej kampanii. Spadek był nieunikniony, a zakłady bukmacherskie już rok temu wskazywały ich jako głównego kandydata. Na ten moment GKS Bełchatów ma 20 punktów na koncie i w teorii strata do Zagłębia Sosnowiec to tylko trzy oczka. Mimo wszystko, patrząc na aktualne występy tego zespołu, trudno oczekiwać, aby udało im się zapewnić utrzymanie.

Spotkanie z Koroną Kielce to wielka okazja, aby wywalczyć komplet punktów, który w ostatecznym rozrachunku może okazać się decydujący. GKS zagra jeszcze pięć spotkań, dlatego też wygrana w najbliższy weekend może natchnąć piłkarzy tego zespołu. W końcu w ostatnim czasie potrafili pokonać Resovię, co pokazuje, że być może jeszcze tli się ogień nadziei na utrzymanie w Bełchatowie. Zakłady bukmacherskie w swoich przewidywaniach jednak go gaszą, ponieważ wyraźnym faworytem tego meczu jest Korona Kielce.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dodaj ogłoszenie