MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Międzynarodowe Targi Wire 2012 w Dusseldorfie dla świętokrzyskich przedsiębiorców

opr. /MS/
Targi Wire przyciągaja co roku tysiące przedsiebiorców.
Targi Wire przyciągaja co roku tysiące przedsiebiorców.
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłosiła nabór wniosków dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej działających w sektorze metalowo-maszynowym (producenci kabli, przewodów stosowanych w przemyśle i elektryce) na uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Wire 2012 w Dusseldorfie, odbywających się w terminie 25-30 marca 2012 r.

W wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą minimum 18 miesięcy na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego w sektorze przemysłowym. Przewidywana liczba miejsc: 20 przedsiębiorstw. Termin nadsyłania wniosków upływa 15 grudnia 2011 roku.

 

Wyniki naboru ogłoszone zostaną do końca grudnia bieżącego roku. Data może ulec zmianie. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną lub kurierem na adres:

 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa [email protected] wraz z dopiskiem: BPW - Targi WIRE 2012

 

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia