MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nagrody dla ostrowieckiej firmy. Jest już największym producentem cystern do przewozu gazu w Polsce!

Mirosław ROLAK
Pracownicy firmy BC-LDS Bobkiewicz, Cholewiński obok nagrodzonej na targach cysterny
Pracownicy firmy BC-LDS Bobkiewicz, Cholewiński obok nagrodzonej na targach cysterny archiwum
Sukces świętokrzyskiej firmy na XIX Międzynarodowych Targach Stacja Paliw 2012. Cysterna z Ostrowca Świętokrzyskiego zdobyła w Warszawie aż dwie nagrody.

Cysterna NCG-48 służąca do transportu i dystrybucji gazów LPG – produkt ostrowieckiej firmy BC-LDS Bobkiewicz, Cholewiński zdobyła dwie nagrody na tegorocznych XIX Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w Warszawie.

Produkowana w Ostrowcu cysterna otrzymała wyróżnienie Prezesa Polskiej Izby Paliw Płynnych w konkursie Produkt Roku oraz nagrodę Grand Prix Transportowego Dozoru Technicznego.

Nagrodzona na targach w Warszawie cysterna to naczepa służąca do przewozu i dystrybucji gazów skroplonych. Posiadane dokumenty i certyfikaty pozwalają na rejestrację i eksploatacje cysterny na terenie całej Unii Europejskiej oraz w Rosji, na Białorusi i Ukrainie.

- Nasze wieloletnie doświadczenie przy produkcji i serwisowaniu cystern oraz zebranie i przeanalizowanie wszystkich uwag dostarczonych przez naszych klientów pozwoliło na wykonanie w pełni uniwersalnej cysterny przeznaczonej do transportu i dystrybucji LPG – mówią właściciele firmy Stanisław Bobkiewicz i Wojciech Cholewiński. – Nasza firma, po ponad półtorarocznym audycie transportowego dozoru technicznego zdobyła uprawnienia do produkcji cystern do przewozu gazu i paliw. Jesteśmy obecnie największym w Polsce producentem cystern do przewozu gazu i drugim w kraju producentem cystern do przewozu paliw.

Produkowana w Ostrowcu cysterna dzięki swym parametrom jest ekonomiczna w eksploatacji, bezpieczna i funkcjonalna. Wykonana jest z najlepszych gatunków stali i wyposażona jest w najlepsze i najnowcześniejsze rozwiązania techniczne w tego typu urządzeniach.

Sprawdziliśmy: Co to za targi?

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw to najważniejsza wystawa branży paliwowej w Europie Środkowej adresowana do firm działających w sektorze energetycznym. Trzon wystawy stanowią firmy oferujące produkty, usługi oraz systemy niezbędne do budowy i eksploatacji nowoczesnej, bezpiecznej i ekologicznej stacji benzynowej. Z uwagi na coraz prężniej rozwijający się sektor zajmujący się infrastrukturą tak zwaną przystacyjną, obok zawsze obecnych czołowych polskich i europejskich producentów myjni samochodowych, corocznie wzrasta liczba firm oferujących wyposażenie dla sklepu, baru, warsztatu samochodowego. Nie brakuje również najnowocześniejszych technologii służących ochronie środowiska oraz wyposażenia potrzebnego nowoczesnej bazie paliw i firmie transportowej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia