MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Najnowocześniejsze w Polsce Centrum Kongresowe Targów Kielce już gotowe. U nas po raz pierwszy zdjęcia ze środka!

Marzena SMORĘDA
- Inwestycja warta ponad 60 milionów złotych to ogromne przedsięwzięcie, którego realizacja dobiega właśnie końca. Uroczyste otwarcie Centrum Kongresowego, z wielka pompą odbędzie się we wtorek, 28 sierpnia – mówi prezes Mochoń. - Dzięki rozwiązaniom – modułowym salom - stanie się miejscem organizacji zarówno dużych wydarzeń, jak kongresy, koncerty czy konferencje, poprzez mniejsze seminaria, aż po kameralne wystawy i wernisaże. Największa sala kongresowa z nagłośnieniem koncertowym przewidziana jest dla 700 osób. Tam znajdzie się także scena z możliwością podwieszenia kamer czy nawet najbardziej wymyślnej scenografii.  – mówi prezes.
- Inwestycja warta ponad 60 milionów złotych to ogromne przedsięwzięcie, którego realizacja dobiega właśnie końca. Uroczyste otwarcie Centrum Kongresowego, z wielka pompą odbędzie się we wtorek, 28 sierpnia – mówi prezes Mochoń. - Dzięki rozwiązaniom – modułowym salom - stanie się miejscem organizacji zarówno dużych wydarzeń, jak kongresy, koncerty czy konferencje, poprzez mniejsze seminaria, aż po kameralne wystawy i wernisaże. Największa sala kongresowa z nagłośnieniem koncertowym przewidziana jest dla 700 osób. Tam znajdzie się także scena z możliwością podwieszenia kamer czy nawet najbardziej wymyślnej scenografii. – mówi prezes. Dawid Łukasik
Kończą się prace przy budowie Centrum Kongresowego w Targach Kielce. Prezes Andrzej Mochoń nam pierwszym pokazał, jak wygląda w środku. Centrum Kongresowe na 1000 osób to największa inwestycja w historii Targów Kielce. Koszt budowy to ponad 60 milionów złotych. Obiekt jest innowacyjny i wielofunkcyjny.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia