Nasze Dobre Świętokrzyskie

Elżbieta ŚWIĘCKA, [email protected]
Głosowanie na najlepsze produkty już się zaczęło
Głosowanie na najlepsze produkty już się zaczęło
Udostępnij:
Rusza trzecia edycja konkursu, w którym nasza kapituła wybierze najlepsze regionalne produkty i usługi. Państwo natomiast, spośród zgłoszonych propozycji, wytypujecie najpopularniejszy świętokrzyski produkt lub usługę 2010 roku.

Laureaci zostaną nagrodzeni godłem „Nasze Dobre Świętokrzyskie” oraz tytułem „Najlepszy Produkt Świętokrzyski”. Wyróżnieni będą mogli to godło umieszczać na nagrodzonym wyrobie.

- Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to przede wszystkim prestiż dla uczestników i laureatów. To promocja nagrodzonych na łamach naszej gazety, która przyczynia się do zwiększenia popularności marki produktu. Laureaci dwóch poprzednich edycji podkreślają w rozmowach z nami, że dzięki temu zaszczytnemu tytułowi, udało im się zwiększyć przychody - mówi redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.

DOBRE I KONKURENCYJNE

Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie” nie tylko wspomaga sprzedaż produktów, ale także wzmaga konkurencję jakościową i mobilizuje firmy do walki o jeszcze wyższy poziom. A to pozytywnie wpływa na rozwój całego regionu świętokrzyskiego.

Akcja „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to konkurs skierowany do małych i średnich firm, których regionalne produkty lub usługi warte są szerokiej promocji ze względu na swoją wysoką jakość i atrakcyjność. Udział w konkursie pozwoli zaprezentować konsumentom nie tylko pojedyncze produkty i usługi. Dla przedsiębiorstw z regionu to doskonała okazja, aby przekonać do swojej marki.

ZASADY KONKURSU

O przyznaniu tytułu „Nasze Dobre Świętokrzyskie” - znak jakości Echa Dnia, zdecyduje Kapituła Konkursu, którą powołują organizatorzy. W jej skład wejdą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny jakości, marketingu, przedstawiciele mediów. Laureaci konkursu będą uprawnieni do posługiwania się znakiem jakości Echa Dnia – Nasze Dobre Świętokrzyskie.

Czytelnicy natomiast, w głosowaniu SMS-owym, mogą wybrać spośród prezentowanych przez nas usług i produktów ten, który uważają za najlepszy. Zostanie on nagrodzony tytułem „Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski”.

NAJWAŻNIEJSZE DATY

Pełną listę produktów i usług zgłoszonych do konkursu publikujemy już dziś, natomiast od 30 października będziemy na łamach gazety zamieszczać ich dokładne prezentacje. Pozwoli to Państwu zapoznać się z ofertą świętokrzyskich przedsiębiorstw i dowiedzieć się więcej o tym, co w naszym regionie jest najlepsze.

Głosowanie SMS-owe dla Czytelników rozpoczyna się dzisiaj, 28-go października, i potrwa do 16 listopada, do godziny 12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 listopada na specjalnej gali.

JAK GŁOSOWAĆ?

Jeśli chcesz zagłosować na najlepszy, Twoim zdaniem, produkt wyślij SMS pod numer 72466 o treści NDS.numer produktu. Koszt SMS-a to 2,44 złote z VAT.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wizyta Janet Yellen w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie