Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowy Talent Roku
Głosowanie będzie trwać do piątku, 29 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Igor Polak
karting, Igor Polak Kart Driver, Bartsch Racing Academy, Rzeszów
2654głosy -
Michał Lipiński
kolarstwo, KLKS Azalia Brzóza Królewska
2359głosów -
Ksawery Szubert
piłka nożna, SMS Resovia Rzeszów
1242głosy -
Patrycja Kuter
lekkoatletyka, piłka ręczna, taniec towarzyski, Resovia, SPR Handball Rzeszów, Aksel Rzeszów
993głosy -
Dominik Szkoła
enduro, KTM NOVI KORONA
878głosów -
Aleksander Czekaj
ju-jitsu, Ju-Jitsu MMA Sanok
380głosów -
Karol Białogłowski
piłka nożna, Dziecięca Akademia Piłkarska DAP Pruchnik
268głosów -
Arkadiusz Kordek
żużel, Cellfast Wilki Krosno
210głosów -
Michał Rałowski
piłka nożna, Soccer Ropczyce
202głosy -
Sara Staszyszyn
taniec na wózku inwalidzkim, Golden Dance
199głosów -
Milena Kielar
taniec, Iskierka Dance Łańcut
178głosów -
Kacper Grabowski
piłka nożna, soccer Ropczyce
141głosów -
Helena Taradajko
szachy, Klub Sportowy SZACHOWNICA Rzeszów
120głosów -
Tomasz Rogalski
łucznictwo, Tarnobrzeski klub łuczniczy SICZ
100głosów -
Julia Stadnik
akrobatyka sportowa, Akrobatyka Fit Kids Przemyśl
100głosów -
Marcel Frączek
kickboxing/mma, Sparta Przeworsk
81głosów -
Klara Wachta
lekkoatletyka, MKS Halicz Ustrzyki Dolne
80głosów -
Zuzanna Iskra
piłka siatkowa, CES Vega MOSiR Stalowa Wola
74głosy -
Michał Wróbel
piłka nożna, SMS Przemyśl
70głosów -
Karol Terlecki
koszykówka, KKK Mosir Krosno
65głosów -
Miłosz Panek
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Orzełek w Przeworsku
60głosów -
Julia Samotach
akrobatyka, Akrobatyka FitKids
57głosów -
Łukasz Chwałek
piłka nożna, KS Wisan Skopanie
54głosy -
Tymon Kotliński
piłka nożna, DAF Gorliczyna
51głosów -
Mikołaj Bichajło
biegi, LKS Delin Munina
44głosy -
Mikołaj Dziechciarz
koszykówka, SLO Kuźnia Stalowa Wola
42głosy -
Zuzanna Półchłopek
cheerleading, Eksperyment
41głosów -
Maksymilian Lis
piłka nożna, Igloopol Dębica
39głosów -
Nikola Drozd
taniec, Zespół Taneczny Nemezis
39głosów -
Jan Bladowski
piłka nożna, SMS Resovia Rzeszów
31głosów -
Weronika Szczołko
akrobatyka sportowa, Akrobatyka FitKids
30głosów -
Oliwier Indyk
boks olimpijski, MUKS Iryda Mielec
28głosów -
Fabian Suder
piłka nożna, Jawor Krzemienica
27głosów -
Jakub Kusmirczak
lekkoatletyka, Szkoła Podstawowa im. Brata Alberta w Narolu
24głosy -
Stanisław Bat
armwrestling, UKS Wiking Nisko
21głosów -
Nina Zych
akrobatyka sportowa, KS Sabonia Ustrobna
20głosów -
Mateusz Gadziała
pilka nozna ,pilka reczna biegi ocr, PGE FKS Stal Mielec
19głosów -
Lena Nazarczuk
lekkoatletyka, SKML Lubaczów
16głosów -
Braian Skowroński
pływanie, UKS Fregata Kolbuszowa
15głosów -
Hanna Kozikowska
hokej, KH Dębica
14głosów -
Jerzy Armatys
boks olimpijski, MUKS Iryda Mielec
14głosów -
Jakub Baran
piłka nożna, Crasnovia Krasne
13głosów -
Tomasz Ziemacki
łucznictwo, PUKS Francesco Jelna
12głosów -
Amelia Dudek
kolarstwo zjazdowe/downhill, HR Racing Team
10głosów -
Patryk Dudek
boks olimpijski, MUKS Iryda Mielec
10głosów -
Hubert Kostek
piłka nożna, Stal Rzeszów
9głosów -
Julia Rusnica
fit kid, Akrobatyka FitKids
9głosów -
Oliwia Łoza
piłka siatkowa, AOZ Rzeszów
9głosów -
Maja Kasza
Cheerleading, karate, Eksperyment, Krośnieński Klub Kyokushin Karate
7głosów -
Filip Kuśmierczyk
Lekkoatletyka, PUKS JEDYNKA Łosice
7głosów -
Szymon Kądziołka
piłka nożna, ZKS Stal Rzeszów
6głosów -
Jakub Mikołajczyk
piłka nożna, SKS
5głosów -
Karol Słoma
pływanie, Klub Pływacki Orlik Przeworsk
5głosów -
Nikola Gancarczyk
piłka siatkowa
4głosy -
Bartosz Janik
bieg przełajowy, Szkoła Podstawowa nr 6 Dębica
3głosy -
Filip Libuszowski
piłka nożna, AP Czarni Jasło
2głosy -
Kamila Klimczuk
akrobatyka, SMS Przemyśl
2głosy -
Aleksandra Sołtys
żeglarstwo, Jacht Klub Nisko
1głos -
Antoni Bonarek
lekkoatletyka, MUKLA Dębica
1głos -
Kacper Florczak
piłka nożna, Stal Stalowa Wola
1głos -
Alan Ważny
tenis ziemny, KS Czarni Rzeszów
— -
Alicja Potoczna
taniec towarzyski, Centrum Tańca Gala Mielec
— -
Arkadiusz Gałus
piłka nożna, KS Przybyszówka Rzeszów
— -
Bartosz Czyjt
piłka nożna, KS Legion Pilzno
— -
Bartosz Okólski
piłka nożna, Beniaminek Profbud Krosno
— -
Blanka Zbylut
judo, UKS ASW - Judo Jasło
— -
Eryk Zakielarz
piłka nożna, Włókniarz Rakszawa
— -
Gracjan Czapniewski
piłka nożna, SMS Resovia Rzeszów
— -
Hanna Bukała
kolarstwo górskie, Rzeszowska Akademia Kolarska
— -
Igor Mielnik
lekkoatletyka, UKS Tempo5 Przemyśl
— -
Jakub Wilk
piłka nożna, Stal Stalowa Wola
— -
Kacper Lenkiewicz
piłka nożna, Ekoball Stal Sanok
— -
Lena Dołżycka
tenis stołowy, UKS Krzemień Ustrzyki Dolne z siedzibą w SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych
— -
Mateusz Bukowski
piłka nożna, KS Crasnovia Krasne
— -
Mateusz Kolasa
armwrestling, UKS Wiking Nisko
— -
Miłosz Wiśniowski
piłka siatkowa, TSV Sanok
— -
Nikola Jaśkiewicz
karate, Leżajski Klub Kyokushin Karate
— -
Norbert Parkosz
boks, MUKS Iryda Mielec
— -
Oliwier Czelny
piłka nożna, AP Beniaminek Krosno
— -
Oskar Błaszczyk
piłka nożna, SMS Przemyśl
— -
Patryk Zakielarz
piłka nożna, Włókniarz Rakszawa
— -
Sylwester Magdziak
piłka nożna, JKS Jarosław
— -
Weronika Kukiełka
kajakarstwo, Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg
— -
Wiktoria Siempińska
podnoszenie ciężarów, LKS PZL-Lechia Sędziszów Małopolski
— -
Adrian Gałus
karate, Akademia Sportu Chikara
— -
Gabriel Szaro
piłka nożna, SMS Resovia Rzeszów
— -
Piotr Babula
piłka nożna, Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec
— -
Lena Chudy
piłka nożna, AP Czarni Jasło
— -
Jakub Kostek
piłka nożna, PUKS Francesco Jelna
—