MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rusza rekordowa „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce z wieloma nowościami

Marzena Smoręda
archiwum
Od wtorku 25 września do czwartku, 27 września, w Kielcach trwać będzie największa i najważniejsza w swojej historii "Przemysłowa Jesień" . Mocnym punktem imprezy będzie wizyta kilkuset uczestników 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa, ponad 300 wystawców z 37 krajów świata, debiut targów Heat Treatment, warsztaty i seminaria z najlepszymi na świecie ekspertami branży odlewniczej.

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” to targi Metal oraz towarzyszące im targi: Aluminium& Nonfermet, Recycling i Heat Treatment. Do Kielc, po raz kolejny przyjadą najważniejsze firmy z całego świata, szczególnie te z sektora odlewnictwa ciśnieniowego, dostawcy surowców i komponentów dla odlewni. Wiele firm zaplanowało prezentację swych najnowszych osiągnięć właśnie w Kielcach.

Uczestnicy Światowego Kongresu Odlewnictwa w Kielcach! 73. Światowy Kongres Odlewnictwa organizowany przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich (STOP) - wieloletniego partnera Targów METAL, odbywa się w Polsce po raz pierwszy od 25 lat. Drugiego dnia kieleckich targów, 26 września, w ramach sesji wyjazdowej, kilkuset uczestników Kongresu przyjedzie z Krakowa do Kielc. - Członkowie światowej organizacji Odlewnictwa (The World Foundry Organization) odwiedzą wystawy dedykowane „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce. Jest to bardzo ważny moment dla nas, jako organizatorów tych wydarzeń i niepowtarzalna okazja dla wystawców. Będą oni mogli zaprezentować swoje możliwości i potencjał produkcyjny przed najlepszymi ekspertami z branży – mówi Piotr Pawelec, menedżer projektu w Targach Kielce.

Umowa z Chińskim Stowarzyszeniem Odlewniczym
Gościem honorowym targów odlewniczych w Kielcach ponownie będzie Chińskie Stowarzyszenie Odlewnicze (CFA). Uczestnictwo chińskich firm oraz CFA to istotna kwestia dla polskiej branży, bowiem Polska jest ważnym węzłem komunikacyjnym i logistycznym łączącym Euroazję. Pierwszego dnia targów METAL, 25 września, odbędzie się ceremonia podpisania umowy między Targami Kielce a Chińskim Stowarzyszeniem Odlewniczym. Umowa dotyczy wzajemnych świadczeń realizowanych w latach 2019 oraz 2020 i ma na celu pogłębienie współpracy między instytucjami.

Godziny otwarcia targów:
25.09.2018: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.00)
26.09.2018: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.00)
27.09.2018: 9.00-15.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 14.00)

Wstęp:
bezpłatny - po wcześniejszej rejestracji przez internet lub wypełnieniu na miejscu formularza rejestracyjnego i dla uczniów i uczelni technicznych, trzeciego dnia targów. Katalog bezpłatnie dla zwiedzających targi (za wyjątkiem młodzieży szkolnej oraz studentów kupujących ulgowe bilety wstępu).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Rusza rekordowa „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce z wieloma nowościami - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia