MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Skrzydła dla PW DEFRO z Rudy Strawczyńskiej

Redakcja
Nagroda za kocioł AKM DUO Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro z Rudy Straw-czyńskiej szczyci się niekwestionowaną pozycją największego na polskim rynku producenta markowych, energooszczędnych kotłów na paliwa stałe. Podbija kraje europejskie oraz azjatyckie i znakomitą marką rozsławia świętokrzyski region.

Ostatnie lata przynoszą ogromnie dynamiczny rozwój fir-my, która powstała w 2000 roku, chociaż początków przedsię-biorstwa należy szukać w latach 70. ubiegłego stulecia. Pasmo sukcesów sprawiło, że już w ciągu 13 lat marka DEFRO stała się synonimem najnowocześniejszych technologii i rozwiązań na polskim rynku kotłów centralnego ogrzewania oraz profesjo-nalnych betoniarek, na którym jej logo można spotkać zarówno w około 1200 punktach sprzedaży marki DEFRO, jak i w naj-większych polskich sieciach handlowych typu „dom i ogród”, a także w wielu krajach Europy.

Dla PW DEFRO priorytetem były, są i będą nowoczesne rozwiązania w dziedzinie techniki grzewczej. Stosowanie za-awansowanych rozwiązań technicznych i stylistycznych pozwa-la na twórczą interpretację rynkowych trendów i skuteczną od-powiedź na potrzeby rynku. Stosuje najnowsze technologie produkcyjne na świecie, w tym cięcie laserem oraz spawanie robotem. Jako jeden z nielicznych w kraju posługuje się w branży metalowej laserem 3D. Linia produkcyjna DEFRO to linia do zautomatyzowanego cięcia blach przy użyciu laserów 2D, lasera 3D oraz wypalarek gazowo-plazmowych sterowanych numerycznie, wzbogacona o system załadowczo-rozładowczy. Do najnowocześniejszych na świecie należą też Centrum obróbki skrawaniem, Centrum obróbki plastycznej oraz Centrum spawalnicze z robotami adaptacyjnymi trzeciej generacji. Innowacyjność w firmie to również zasługa współpracowników – w sumie ponad tysiąca instalatorów, dla których firma organizuje cykliczne szkolenia.
Jakość produktów firmy DEFRO potwierdzają wszystkie istotne dla tej branży certyfikaty i trwałość uzyskana dzięki naj-lepszym materiałom. Nasz laureat od lat wyznacza w tej dzie-dzinie trendy dla całej branży, jak również słynie ze znakomite-go wzornictwa i proekologicznych rozwiązań produkowanych urządzeń.

Imponującą rynkową ekspansję i najlepszą jakość potwierdzają przyznane jej liczne nagrody i wyróżnienia. Gazele Biznesu, przyznawane przez Puls Biznesu, tytuły Lidera Regionu, statuetki Skrzydeł, a także nagrody w plebiscytach Nasze Dobre Świętokrzyskie świadczą o najlepszej marce DEFRO nie tylko w naszym regionie, ale i kraju. Nasz laureat ma także na swoim koncie certyfikat Fair Play, przyznawany przedsiębiorstwom, które stosują dobre praktyki, doskonale współpracują ze swoimi klientami oraz kontrahentami, Złote Berło Jakości zdobyte podczas Świętokrzyskiej Gali Jakości i tytuł Odkrycie Roku 2010 w programie Laur Klienta/Konsumenta. Dokonane w latach 2007-2010 poważne przekształcenia w zakładzie, poprawiły bezpieczeństwo, organizację i ochronę pracy, za co Państwowa Inspekcja Pracy wpisała DEFRO na Złotą Listę Pracodawców i przyznała firmie tytuł „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej” wraz ze statuetką „Mecum Tutissimus Ibis”. Ukoronowaniem doskonałej jakości produkcji jest prestiżowe Godło TERAZ POLSKA dla kotłów DEFRO DUO, otrzymane w 2011 roku, najlepszy gwarant jakości polskiej i świętokrzyskiej marki.

PW DEFRO wprowadziło na rynki zachodnie produkty pod własną marką. Wśród państw, do których obecnie trafia najwię-cej produktów, znajdują się Niemcy, Ukraina oraz Czechy. Po-zostałe rynki zbytu to Słowacja, Łotwa, Litwa, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Francja, Irlandia, Białoruś, Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Mołdawia i Kosovo.

Kocioł AKM DUO
Kocioł AKM DUO przeznaczony jest do wysokoefektywne-go spalania miału kwalifikowanego oraz eko-groszku. W trybie automatycznym kocioł współpracuje z podajnikiem tłokowym, który samoczynnie transportuje paliwo z zasobnika do komory paleniskowej. Układ podawania paliwa został tak zmodernizo-wany, aby wyeliminować czynnik ludzki przy obsłudze oraz przystosować do spalania paliw gorszej jakości. Pracą kotła oraz instalacji grzewczej steruje rozbudowany, lecz przyjazny w obsłudze sterownik z wyświetlaczem dotykowym. Dodatkowo istnieje możliwość zdalnego sterowania kotłem poprzez Inter-net lub GSM. Zaletą tych kotłów jest pełnowymiarowa komora spalania ręcznego utworzona przez pokład rurowego rusztu wodnego. Wymiennik kotłów, to zaadaptowane rozwiązanie konstrukcyjne kotła DEFRO DUO docenionego przez Kapitułę nagrody w roku 2013, wykonany jest z atestowanej blachy kotłowej o grubości 6 milimetrów.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Praca sezonowa. Jaką umowę podpisać?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia