3 liga. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wygrał sparing z Bronią Radom (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
W sobotnim sparingu trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał Broń Radom 4:1.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Broń Radom 4:1 (2:0)
Bramki:
dla KSZO Armans Galajs 19, Tomasz Persona 27, Mateusz Szela 55, Arleison Martinez 81.
KSZO (I połowa): Szymkowiak - Dereń, Camargo, Brągiel - Pawlik, Persona, Kuzior, Stefanowicz, Żurek, Czernysz - Galajs
KSZO (II połowa): Burek - Stachurski, Camargo, Zając - Szela, Stefanowicz, Nawrot, Szymański, Lipka - Martinez, Grudziński
Z ławki weszli: Toboła, Garbacz.

Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego zagrał swój siódmy mecz sparingowy i zanotował w nim czwarte zwycięstwo. W poprzednich spotkaniach notował takie rezultaty: 0:4 z Górnikiem Łęczna, 1:4 ze Stalą Rzeszów, 1:1 ze Stalą Stalowa Wola, 3:2 z Apklan Resovią, 4:2 z GKS Nowiny oraz 2:1 z Metalem Tarnów.

W tym spotkaniu pierwszego gola dla KSZO 1929 strzelił nowy zawodnik, Łotysz, 20-letni Armans Galajs. Z Bronią do bramki trafił w 19. minucie gry, a w poprzednich meczach był testowany i sztab szkoleniowy był z niego zadowolony.

W 27. minucie spotkania wynik podwyższył Tomasz Persona i gospodarze na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:0. W drugiej połowie bramki zdobywali Mateusz Szela w 55. minucie i Kolumbijczyk Arleison Martinez w 81.

Kolejny sparing KSZO zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim 19 lutego z Chełmianką Chełm.