GKS Futsal Tychy uległ w Nowinach

KAR
UKS Ekom Futsal Nowiny - GKS Futsal Tychy 3:2 (1:1)

Bramki: Maciej Ponikowski 12, Michał Łabęcki 38, Wojciech Szymkiewicz 38 - Dawid Kochanowski 20, Kochanowski 23.

UKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski, Majcher - Ponikowski, Strzębski, Szymkiewicz, Radomski - Karczewski, D. Król, B. Król, Łabęcki, Lurzyński, Markowicz, Pióro.

W pierwszej połowie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Maciej Ponikowski, który w 12 minucie minął bramkarza gości i skierował piłkę do bramki. Goście wyrównali w 20 minucie po golu Dawida Kochanowskiego. W 23 minucie goście objęli prowadzenie. Po silnym uderzeniu Kochanowski trafił wprost w „okienko”. W 38 minucie do wyrównania doprowadził Michał Łabęcki, a zaledwie 25 sekund później zespół z Nowin na prowadzenie wyprowadził Wojciech Szymkiewicz.

W innych meczach 10. kolejki: AZS UMCS Lublin - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:2, TPH Polkowice - Berland OSiR Komprachcice 1:3, Marex Chorzów - Heiro Rzeszów 2:3, MKF-Renex Grajów - Stal Mielec 9:3, FC Pyskowice - ETA Dąbrowa Górnicza 1:2.