Gra piłkarska trzecia liga (21-22.08.2021). Sprawdź wyniki i tabelę

dor
Archiwum
Gra piłkarska trzecia liga (21-22.08.2021). Sprawdź wyniki i tabelę.

Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3:1 (2:1), Marcin Stefanik 21, Marcel Tyl 37, Luigi Dapollonio 63 - Adrian Gębalski 35. ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ.

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 6:2 (2:1), Błażej Radwanek 33, 45+2, Tomasz Palonek 47, 53, Kamil Słoma 84, Kamil Matofij 90+3 - Szymon Rak 43 z karnego, Sebastian Taranek 62. RELACJA I ZDJĘCIA TUTAJ.
Wisła: Borusiński - Serek, Dworzyński, Kuliga, Kudriawcew - Partyka, Siedlecki, Handzlik, Stańczyk - Bełczowski, Rak.

ŁKS Probudex Łagów - Unia Tarnów 3:5 (1:1)
Bramki: Artur Piróg 16, Amarildo 82, Adam Imiela 90 z karnego - Marcin Sierczyński 6, Artur Biały 67 z karnego, 83, Sebastian Jacak 75, Kacper Nytko 90.
ŁKS Probudex: Banach - Wilk Ż, Rogala, Urban, Jodar (75. Amarildo) - Gierczak (46. Stelmach), Mydlarz, Cichocki (85. Mamełka), Imiela Ż, Ozimek - Piróg (65. Kapsa).
W 43 minucie Michał Mydlarz dostał drugą żółta, a w konsekwencji czerwona kartkę i gospodarzom grało się ciężko. - Próbowaliśmy przetrzymać ataki rywala, ale straciliśmy jedną bramkę, drugą. Potem był cios za cios. Szalony mecz - podsumował trener gospodarzy Ireneusz Pietrzykowski.

Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0:0.
KSZO 1929: Lipiec - Głaz, Sylwestrzak, Zając, Brągiel Ż – Zalewski (53.Smykowski), Majda, Gałecki, Nawrot, Persona (80.Szela) – Gruchała Węsierski (54.Adamek).
Sędziował: Paweł Kostko (Białystok).

Ostrowiecki zespół wywalczył w niedzielę punkt w konfrontacji z Orlętami. Pierwsza połowa była wyrównana. KSZO grał uważnie w defensywie. Jeśli gospodarze dochodzili do pozycji strzeleckich, to dobrze bronił Paweł Lipiec.
Po przerwie KSZO 1929 śmielej zaatakował gospodarzy. W 65 minucie główkował Radosław Sylwestrzak, ale z jego strzałem bez problemu poradził sobie bramkarz Orląt. W 79 minucie główkował Sylwestrzak po centrze Tomasza Persony, ale i tym razem piłka nie znalazła drogi do bramki.

Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:1), Krzysztof Salak 90+2 - Kacper Pietrzyk 3. RELACJA TUTAJ.

Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 1:0 (0:0), Olaf Nowak 61.

Chełmianka Chełm - Korona Rzeszów 0:2 (0:1), Mateusz Jędryas 45+1, Maciej Maślany 70.

Cracovia II Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1 (0:1), Jakub Myszor 79 - Konrad Kowal 31.

Sokół Sieniawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:4 (0:2).

1. Siarka Tarnobrzeg 4 12 14-4
2. Korona Rzeszów 4 10 11-2
3. ŁKS Probudex Łagów 3 9 8-1
4. Podhale Nowy Targ 4 8 7-5
5. Cracovia II Kraków 4 8 8-4
6. Orlęta Radzyń Podlaski 3 7 6-1
7. Wisłoka Dębica 4 7 13-9