Niewykorzystane okazje. Poprad Muszyna - MKS Stąporków 1:0

KAR
Piłkarze MKS Stąporków przegrali z Popradem w Muszynie 0:1
Piłkarze MKS Stąporków przegrali z Popradem w Muszynie 0:1 fot. Robert Kaczmarek
MKS Stąporków przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Popradem Muszyna 0:1.

Mariusz Ludwinek, trener MKS Stąporków:

- Mimo porażki jestem zadowolony z naszej gry. W meczu z Popradem mogliśmy zremisować lub nawet wygrać. Niestety, po błędzie straciliśmy bramkę i do końca meczu, mimo okazji nie udało nam się odrobić straty.

MKS Stąporków tydzień temu przegrał na własnym boisku z Janiną Libiąż 0:2. W sobotę zespół prowadzony przez trenera Mariusza Ludwinka chciał zdobyć punkty w wyjazdowym meczu z Popradem Muszyna. Początek spotkania wskazywał na to, że zespołowi ze Stąporkowa może się to udać. W 20 minucie Karol Stępnik zagrywał w pole karne gospodarzy do Mateusza Kokoszy, który znajdując się na dogodnej pozycji strzeleckiej nie zdołał opanować piłki, którą wybili obrońcy Popradu. Cztery minuty później drużyna z Muszyny wznawiała grę z rzutu rożnego, futbolówka trafiła do Bartłomieja Damasiewicza, który strzałem z ośmiu metrów umieścił ją w bramce MKS. Przed przerwą szansę na wyrównanie miał Mariusz Arczewski, ale po jego strzale z siedmiu metrów piłka minęła bramkę gospodarzy. W drugiej połowie najlepszą sytuację na strzelenie gola miał w 65 minucie Tomasz Staszewski, ale w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza Popradu.