Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Ostrowcu....

  Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Ostrowcu. Stowarzyszenie "Tacy Sami" świętowało z przyjaciółmi [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Anna Śledzińska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Ostrowcu. Stowarzyszenie "Tacy Sami" świętowało z przyjaciółmi [ZDJĘCIA]
  1/17

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Anna Śledzińska

  Przypadający na 3 grudnia Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, hucznie obchodzili członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tacy Sami” w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z przyjaciółmi.
  Spotkanie z okazji święta osób niepełnosprawnych organizowane jest co roku, w Osiedlowym Domu Społecznym „Malwa”. Do Stowarzyszenia „Tacy Sami” należy ponad sto osób niepełnosprawnych oraz członkowie ich rodzin.

  - Zawsze staramy się przygotować taką zabawę, by wszyscy dobrze się odnaleźli. Łączymy ją również z Mikołajkami, bo te dwa terminy są bardzo blisko siebie - mówi Joanna Francuz, prezes Stowarzyszenia „Tacy Sami”.

  W tym roku kilkanaście osób otrzymało specjalne podziękowania za zaangażowanie w działalność organizacji, a także za jej wspieranie.Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów, nauczycieli i dyrektorów ostrowieckich szkół, których członkowie Stowarzyszenie często i bez przesady nazywają swoimi przyjaciółmi.

  Mogli na nich liczyć także podczas obchodów.
  Na scenie „Malwy” zaprezentowali się wokaliści ze szkoły podstawowej numer 1 oraz grupy wokalnej „Wiolinki”, prowadzonej przez Jadwigę Dadię. Prawdziwy popis, w repertuarze z musicalu „Mamma Mia” z piosenkami zespołu Abba, dały uczennice szkoły podstawowej numer 7.

  - Z roku na rok powiększa się grono osób, które chcą z nami współpracować, co nas bardzo cieszy. Już teraz mamy zapewnienie, że coroczną zabawę karnawałową będziemy mogli zorganizować w Centrum Kształcenia Ustawicznego. Spotkanie wigilijne jak co roku odbędzie się w Pałacu Tarnowskich - zapowiada Joanna Francuz.

  Na razie członkowie stowarzyszenia mieli okazję potańczyć i bawić się przy muzyce w „Malwie”. Odwiedził ich także jeszcze jeden szczególny gość - Święty Mikołaj. Nikt z obecnych nie pozostał bez słodkiego podarunku.

  Organizatorzy zadbali również o dobry poczęstunek oraz słodkie ciastka.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ SMOG SKRACA ŻYCIE

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.