/PK/, /MAT/, /mir/
W najciekawszym spotkaniu z udziałem anszych zespółów, KSZO Ostrowiec wysoko pokonał rezerwy KSSPR Końskie.

Wisła Sandomierz - MOSiR Arcom Bochnia 40:28 (20:14)

Wisła: Skowron, Stolarski, Ogorzałek, Tarka - Kutek 13, Kwiatkowski 11, Zawada 7, Ogrodnik 3, Małecki 2, Białkowski 2, Pawelczyk 1, Szkarski 1, Kucharczak, Smardz, Sadecki.

Dobrze kierowany przez Marcina Ogrodnika zespół Wisły bez problemów rozprawił się z rywalem z Bochni. W 49 minucie gospodarze prowadzili 34:22 i mogły wejść rezerwy.

Siódemka Chełmek - Vive Targi II Kielce 37:41 (17:23)
Vive Targi II: Gruszczyński, Jastrząb, Buchcic - Wróblewski 5, Sękowski 6, Rączka, Fugiel 7, Pięta, Mochocki 3, Stefaniec 2, Zimoch 7, Styrna 4, Pluciński, Papaj 3, Malinowski 3, D. Przybylski 1.

Początek spotkania dla gospodarzy, którzy w 10 minucie prowadzili 8:4, a jeszcze w 20 - 13:12. Potem zdecydowanie dominowali kielczanie.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orzeł Przeworsk 39:25 (20:12)
AZS Politechnika: Smagór, Porzucek, Godzwon - Banach 11, Glita 10, Zygan 5, Nawrocki 4, Żaba-Żabiński 2, Kwieciński 2, Kamys 1, Lenty 1, Król 1, Kuraś 1, Prokop.
Akademicy prowadzili od początku spotkania, już do przerwy rzucili rywalom 20 bramek, a na parkiecie zameldowała się cała meczowa czternastka.

KSZO Ostrowiec - KSSPR II Końskie 41:27 (18:15).
KSZO: Szewczyk, Drabik - Zdziech 10, Radowiecki 9, Sieczka 8, Cukierski 6, Rurarz 6, Byczkowski 1, Sitkowski 1, Nowak, Pałka, M. Fortuna, I. Fortuna, Gajewski, Lipka, Majchrzak.
Końskie: Łubowski, Witkowski, Pawlikowski - Chyliński 9, Soja 4, Pilarski 4, Makuch 4, Mączyński 1, Maleszak 1, Kołodziej 1, Brabarczyk 1, Jachimowski, Zając, Krzywkowski, Kamont.
W pierwszej połowie młody zespół z Końskich prowadził wyrównany pojedynek i kilka razy wychodził na jednobramkowe prowadzenie (ostatni remis 13:13 w 23 minucie). Po przerwie dominowali gospodarze.

Mecz zaległy: KSSPR II Końskie - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:28 (16:10).
KSSPR II: M. Kornecki, Witkowski, Pawlikowski - Kubała 3, Chyliński 9, Biegaj 1, Krzywkowski 3 (1), Grabarczyk, Kołodziej 3, Pilarski 2, Maleszak 4, H. Kornecki 4, Soja 2, Mączyński, Kamont.
Politechnika: Smagór - Kamys 3, Nawrocki, Zygan 4, Lenty 1, Mielczarz, Kwieciński 1, Żaba-Żabiński 3, Glita 8 (1), Kuraś 2, Banach 6, Porzucek.
W innych meczach: AZS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 23:29 (14:15), Grunwald Ruda Śl. - Control Process Tarnów 33:32 (14:17), Juvenia Rzeszów - Hit Bytom 19:29 (11:15).

14. Katowice 8 0 237:311

W następnej kolejce, 19-20 listopada: KSSPR II - Katowice, Orzeł -KSZO, Vive Targi II - Politechnika, Control Process - Wisła.