Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Targi Dach Forum w Kielcach. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Przyjedzie Mariusz Pudzianowski. Zobaczcie zdjęcia i film

Marzena Smoręda
Marzena Smoręda
Wideo
od 16 lat
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli - Dach Forum odbędzie się w weekend 5-6 marca w Targach Kielce. To jedyne tego typu spotkanie branży pokryć dachowych w Polsce, które poświęcone jest wyłącznie zagadnieniom związanym z budową dachów. Gościem targów będzie między innymi słynny polski wojownik Mariusz Pudzianowski,

Targi Dach Forum w Kielcach. To pierwsze takie spotkanie w Polsce

Podczas targów zaprezentują się najlepsi wykonawcy pokryć dachowych: dekarze, blacharze i cieśle, producenci materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora. Targi to także okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami, usługami i nowoczesnymi technologiami zarezerwowanymi dla branży pokryć dachowych.

– Pierwsze w kraju spotkanie przedstawicieli tego sektora będzie znakomitą platformą do wymiany doświadczeń, biznesowych spotkań i rozmów z ekspertami. Najlepsi mistrzowie w swoim fachu pojawią się w Kielcach, by zdradzić tajniki swojej pracy oraz poprowadzić wartościowe pokazy i prelekcje. Patrząc na skalę zakończonych niedawno targów energetyki i odnawialnych źródeł energii ENEX, które okazały się prawie dwukrotnie większe niż w roku ubiegłym, widać potrzebę spotkań twarzą w twarz wśród wystawców, a my im tę możliwość zapewniamy – mówi prezes zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń.

Gościem targów będzie między innymi słynny polski wojownik Mariusz Pudzianowski. "Pudzian" , nasz strongman i zawodnik MMA pojawi się jako ambasador firmy Blachy Pruszyński, prawdopodobnie w sobotę między godziną 13 a 14.

Na kolejnych slajdach zobaczcie jaki stoiska są już gotowe w środku hal

Dach Forum w Targach Kielce. Dwudniowe wydarzenie w weekend 5-6 marca

Bardzo ważnym elementem dwudniowej imprezy będą wartościowe konferencje i prelekcje prowadzone przez doświadczonych mistrzów oraz uznanych w branży specjalistów, zajmujących się na co dzień dekarstwem, blacharstwem i ciesielstwem. Ci w trakcie wystąpień i pokazów poruszą ciekawe tematy dotyczące zagadnień związanych z ich działalnością w branży pokryć dachowych oraz zaprezentują praktyczne umiejętności w procesach budowy dachu oraz wykorzystania w nim odpowiednich narzędzi i maszyn.

– Podczas Dach Forum odbędą się warsztaty i prelekcje poświęcone między innymi technikom budowy dachów i montażu pokryć dachowych, obróbce drewna oraz nowoczesnym narzędziom dedykowanym budowie wizerunku firmy i jej pozycji na rynku. Nasz partner, współorganizator wydarzenia – Akademia Ciesielstwa, która od lat zajmuje się szeroko rozumianą edukacją w branży ciesielskiej, dekarskiej, oraz blacharskiej - przeprowadzi praktyczne szkolenie dotyczące technik budowy więźby dachowej – zachęca do udziału w targach ich koordynator Arkadiusz Krzeczkowski.

Na kolejnych slajdach zobaczcie jaki stoiska są już gotowe w środku hal

Targi odbędą się w sobotę i niedzielę - 5 i 6 marca 2022 roku w Targach Kielce.

Godziny otwarcia targów:

5.03.2022: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających do godz. 16.30)
6.03.2022: 9.00-16.00 (rejestracja zwiedzających do godz. 15.30)

Ceny biletów:

Do 4 marca 2022 - bilety online

• Bilet Jednodniowy 5.03.2022 99 zł brutto
• Bilet Jednodniowy 6.03.2022 99 zł brutto
• Bilet Standard Dwudniowy 5-6.03.2022 149 zł brutto
*Cena biletu obejmuje udział w Kongresie i Targach we wskazanych powyżej dniach.

5-6 marca 2022 - bilety dostępne w kasie

• Bilet Standard Jednodniowy 5.03.2022 99 zł brutto
• Bilet Standard Jednodniowy 6.03.2022 99 zł brutto
• Bilet Standard Dwudniowy 5-6.03.2022 199 zł brutto

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Targi Dach Forum w Kielcach. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Przyjedzie Mariusz Pudzianowski. Zobaczcie zdjęcia i film - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia