Tomasz Tworek, prezes świętokrzyskiego Lewiatana wybrany do Zarządu Konfederacji

Redakcja
Tomasz Tworek, prezes świętokrzyskiego Lewiatana wybrany do Zarządu Konfederacji Tomasz Tworek
Tomasz Tworek, prezes świętokrzyskiego Lewiatana wybrany do Zarządu Konfederacji Tomasz Tworek K.Pęczalski
Udostępnij:
Podczas Zgromadzenia Ogólnego Konfederacji Lewiatan w poniedziałek, 11 kwietnia, wybrany został skład Zarządu i Rady Głównej. Prezydentem została po raz kolejny Henryka Bochniarz, a wśród nowo wybranych wiceprezydentów znalazł się przedstawiciel regionu świętokrzyskiego, Tomasz Tworek, prezes przedsiębiorstwa Dorbud oraz Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Ten wybór to duże wyróżnienie nie tylko dla organizacji, ale również dla regionu świętokrzyskiego. Konfederacja Lewiatan jest jedną z największych organizacji biznesowych, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Jest także liczącym się partnerem merytorycznym w rozmowach z władzami na szczeblu ministerialnym. Po raz pierwszy w historii we władzach Konfederacji zasiadł przedsiębiorca z regionu świętokrzyskiego, który dodatkowo reprezentuje sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Wybór Prezesa Tworka na Wiceprezydenta będzie więc szansą, by na ogólnokrajowym forum mówić o problemach regionów nieco słabszych gospodarczo, jak region świętokrzyski. Umożliwi to również lobbowanie interesów województwa w dialogu z władzami centralnymi, jaki Konfederacja Lewiatan regularnie prowadzi. Prezes Tworek, jako przedstawiciel sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, będzie także zabiegał o korzystniejsze warunki dla prowadzenia działalności gospodarczej przez te podmioty i o wzmacnianie ich konkurencyjności.

We władzach Konfederacji znalazł się również wiceprezes świetokrzyskiego Lewiatana i właściciel firmy Polfol, Marek Banasik, który został wybrany do Rady Głównej, będącej ciałem nadzorczym organizacji. To także znaczący wybór, gdyż po raz pierwszy w historii Konfederacji Lewiatan jeden region ma swoich przedstawicieli zarówno w Zarządzie, jak i Radzie Głównej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
gościówa
Człowieku najpierw trochę się zainteresuj tematem, zanim napiszesz jakąś głupotę. Konfederacja Lewiatan i sieć sklepów to dwie różne organizacje. Nie myl pojęć, bo wprowadzasz innych w błąd. 
N
ND
"Lewiatan" oznacza demona. Poczytajcie w Google albo w Biblii. Te cale stowarzyszenie to jedna wielka masoneria. Tak, tak polska (specjalnie z malej) masoneria. A ludziska chodza do ich sklepow dawac im jeszcze pieniadze.
N
ND
"Lewiatan" oznacza demona. Poczytajcie w Google albo w Biblii. Te cale stowarzyszenie to jedna wielka masoneria. Tak, tak polska (specjalnie z malej) masoneria. A ludziska chodza do ich sklepow dawac im jeszcze pieniadze.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie