W czwartek, 13 grudnia swoje podwoje otworzy nowe centrum handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim. W Galerii Łysica, położonej u zbiegu ulic Kilińskiego, Focha i Alei 3 Maja, przygotowano dla klientów wiele atrakcji.

Najwcześniej, bo o 7 rano, otwarty zostanie drugi w Ostrowcu sklep sieci Lidl. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach, które utrzymane będą od czwartku 13 grudnia do niedzieli 23 grudnia.

- Nowy sklep sieci Lidl w Ostrowcu Świętokrzyskim ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1000 metrów kwadratowych. W obiekcie zostały zatrudnione 22 osoby.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 21, w piątek i w sobotę od 7 do 22, a w niedziele handlowe w godzinach od 9 do 20. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około 100 miejsc parkingowych – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania, między innymi instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED.

To nie koniec atrakcji, które w czwartek czekać będą na ostrowczan. O godzinie 10 otwarte zostaną pozostałe sklepy i punkty usługowe, w których również przygotowano promocje i ciekawe oferty. Oprócz Lidla, w Galerii Łysica będzie można zrobić zakupy w sklepie Publima i piekarni Małgorzatka.

Dużą powierzchnię zajmuje sklep sieci KIK z odzieżą i artykułami do domu, znajdzie się tam też sklep sportowy 4Fun, drogeria Natura, Etes – akcesoria z telefonami, Jubiler Tarmex oraz Ray Obuwie. Nowością na rynku będzie duża siłownia Xtreme Fitness.

W dniu otwarcia przygotowano także świąteczne akcenty – będzie żywa szopka ze zwierzętami oraz wizyta Świętego Mikołaja, który będzie rozdawał dzieciom prezenty. Atrakcją będzie na pewno taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę Ostrowca.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosuZOBACZ TAKŻE: LICZ SIĘ ZE ŚWIĘTAMI - NIECHCIANE PREZENTY

Źródło:vivi24