MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zmiany w zarządzie Echo Investnent

Redakcja
Zmiany w zarządzie Echo Investnent
Zmiany w zarządzie Echo Investnent archiwum
21 marca 2013 roku Rada Nadzorcza Echo Investment powołała Waldemara Lesiaka na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

Obecny skład zarządu spółki: Piotr Gromniak - prezes zarządu, Artur Langner - wiceprezes zarządu, Waldemar Lesiak - wiceprezes zarządu.

Jako wiceprezes zarządu Echo Investment Waldemar Lesiak będzie odpowiadał za akwizycję i sprzedaż zrealizowanych projektów komercyjnych w Polsce i zagranicą.

Waldemar Lesiak jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Świętokrzyskiej. Ukończył również Wydział Ekonomii Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i Podyplomowe Studia Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Pracę zawodową rozpoczął w firmie Mitex-Trade/ Ahold Polska  gdzie pełnił funkcje Dyrektora ds. Operacyjnych oraz Dyrektora Handlowego. W latach 1998 - 2000 był wiceprezesem Zarządu Spółki Hekon SA, która zrealizowała wspólnie z Accor Group program budowy sieci hoteli w Polsce obejmujący 12 projektów o wartości rynkowej 100 mln EUR.

 

W Echo Investment od roku 1997. Pełnił funkcję dyrektora ds. Sprzedaży Projektów Mieszkaniowych, a także dyrektora ds. Sprzedaży Projektów Komercyjnych. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora Działu Biur i Hoteli, gdzie był odpowiedzialny za cały proces deweloperski w segmencie biurowym i hotelowym. Wartość rynkowa projektów biurowych, zrealizowanych w ostatnich 4 latach, przekracza 250 mln euro.

Stanowisko dyrektora Działu Biur i Hoteli Echo Investment objął Rafał Mazurczak.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia