Wiele atrakcji dla swoich gości przygotowała tworząca kosmetyki i suplementy diety firma Invex Remedies, która w sobotę, 6 października, w Restauracji Patio w Hotelu Kongresowym w Kielcach świętowała siódme urodziny.

Wszyscy miłośnicy zdrowego stylu życia oraz dbania o urodę podczas imprezy mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów z branży medycznej, fitness oraz spa&wellness.

Nie mogło również zabraknąć ciekawych i inspirujących wykładów, które poprowadzili Stanisław Szczepaniak oraz Remigiusz Szczepaniak - wybitni chemicy oraz twórcy ponad 100 patentów oraz kilkunastu zgłoszeń patentowych.

Historia Invex Remedies i idea, żeby pomagać ludziom narodziła się 17 lat temu. Pierwszy suplement diety powstał po tym, gdy Stanisław Szczepaniak zachorował na tętniaka aorty. Dotarł wtedy do danych, z których wynikało, że wpływ na tkankę kolagenową, z której są zbudowane żyły, aorta, ścięgna ma krzem. W ciągu miesiąca powstał suplement, który Pan Stanisław przeeksperymentował na sobie i dzięki któremu do dziś ma się bardzo dobrze.

Dziś bogatą ofertę suplementów oraz kosmetyków docenia wielu stałych klientów, ale również tych, którzy po raz pierwszy maja z nimi styczność. Firma Invex Remedies ma w swojej ofercie szeroką gamę kosmetyków, a przede wszystkim suplementów diety, opartych na mikroelementach. W czasie urodzinowych uroczystości zainteresowani mogli skorzystać z porad specjalistów, na własnej skórze poznać zalety kosmetyków marki Invex Remedies, a także kupić je w promocyjnej cenie.

Podczas imprezy zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie stronili też od porad dotyczących zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Wielu chętnych skorzystało z USG tkanki skórnej, manicure japońskiego oraz konsultacji kosmetycznych. - Już od siedmiu lat jesteśmy na rynku nie tylko kieleckim, ale również polskim i światowym. Myślę, że naszym sukcesem jest wdrożenie technologii monojonowej na bazie której powstają nasze produkty - mówiła Klaudyna Wolak, specjalista do spraw sprzedaży i marketingu firmy Invex Remedies.

Zobacz galerię


POLECAMY RÓWNIEŻ:Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania
Praca marzeń, czyli TOP 10 wyjątkowych stanowisk pracy

TOP 10 polskich przysmaków w zagranicznym wydaniu


Oglądasz KUCHENNE REWOLUCJE? Oto QUIZ dla ciebie

Muszka owocówka. 10 sposobów jak się jej pozbyć z kuchni

Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]