Dzień Dziecka z Bankiem Pekao S.A. – oferta specjalna nie tylko dla najmłodszych

Materiał promocyjny Banku Pekao S.A.
1 czerwca 2024 r. to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Bank Pekao S.A. – jedna z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugi z największych banków uniwersalnych w Polsce – przygotował ofertę specjalną dla małych i dużych dzieci. Dzięki niej możliwe jest łatwe pozyskanie dodatkowych środków. Poznaj szczegóły!

W ramach promocji Banku Pekao S.A., dzieci i nastolatkowie, po spełnieniu określonych warunków otrzymają, nawet 200 zł kieszonkowego na start oraz 7% oprocentowania na koncie oszczędnościowym Mój Skarb. Co więcej, także rodzice skorzystają na tym programie, uzyskując voucher w wysokości 100 złotych, z 8.000 pkt w programie Bezcenne Chwile.

Pekao S.A. – bank otwarty na potrzeby dzieci

Bank Pekao S.A. jako instytucja obsługująca prawie 6,8 mln klientów, ma szeroką ofertę dopasowaną nie tylko do potrzeb dorosłych, lecz również dzieci, które dzięki temu mogą stawiać swoje pierwsze kroki w świecie finansów. Edukacja finansowa jest ważnym elementem ich rozwoju. Pomocne są w tym konto i aplikacja bankowa, z których dziecko korzysta pod nadzorem rodzica. Dzięki temu najmłodsi lepiej radzą sobie z finansami, wyrabiając dobre nawyki. Uczą się podejmowania samodzielnych decyzji, czy też odpowiedniego zarządzania oszczędnościami.

Otwartość Banku Pekao S.A. na potrzeby dzieci widać nie tylko w ofertach specjalnych, lecz również w stałej ofercie produktowej. Doskonałym tego przykładem jest konto oszczędnościowe Mój Skarb, które rodzic może założyć już w 1. dniu życia swojej pociechy. Dla starszych dzieci, w wieku szkolnym (tj. od 6 do 12 lat) przeznaczony jest z kolei pakiet PeoPay KIDS, w którego skład wchodzą konto osobiste – Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe – Mój Skarb, aplikacja (najmłodsi odkrywają w niej świat finansów razem z wirtualnym trenerem Lisem, Żubrem lub Złotówką), a także własna, imienna karta do konta. Dla nastolatków idealnym rozwiązaniem jest z kolei Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową oraz z aplikacją PeoPay z rozbudowanymi opcjami.

Jak skorzystać z promocji Banku Pekao S.A. na Dzień Dziecka i co można dzięki niej zyskać?

Każda z promocji Banku Pekao S.A. na Dzień Dziecka ma swoje warunki. Przykładowo – 200 zł kieszonkowego na start to promocja ściśle dopasowana do wieku dziecka i uzależniona od określonych zachowań rodziców:

  • dla dziecka w wieku do 5 lat – skorzystanie z oferty specjalnej Banku Pekao S.A. jest możliwe, jeśli rodzic założy swojemu synowi lub córce Konto Przekorzystne, zapewniając na nim saldo powyżej 200 zł na dzień 31 lipca 2024 r. oraz zapisze się do promocji do 1 lipca 2024 r.;
  • dla dziecka w wieku 6-12 lat – rodzic musi złożyć dyspozycję o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS, na który składają się: Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay KIDS oraz aplikacja PeoPay KIDS, a także zapisać się do promocji do 1 lipca 2024 r. Kolejny z warunków, to zalogowanie się przez dziecko do swojej aplikacji PeoPay KIDS oraz zapłata 3 razy kartą lub BLIK-iem do 31 lipca 2024 r.;
  • dla nastolatków w wieku od 13 do 17. roku życia – rodzic musi otworzyć dziecku Konto Przekorzystne z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay oraz zapisać się do promocji do 1 lipca 2024 r. Ponadto dziecko musi zalogować się do swojej aplikacji PeoPay oraz zapłacić min. 3 razy kartą lub BLIK-iem do 31 lipca 2024 r.

Istotne jest to, że po założeniu Konta Przekorzystnego obsługa karty do konta i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie są bezwarunkowo bezpłatne aż do 26. roku życia.

Aby skorzystać z korzystnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Mój Skarb, wystarczy je otworzyć do 13 czerwca 2024 r. Wówczas przez 5 kolejnych miesięcy będzie wynosić ono 7% dla salda do 5 tys. złotych.

Voucher dla rodziców w programie Bezcenne Chwile

Natomiast jeśli chodzi o voucher dla rodziców w programie Bezcenne Chwile, pierwszy warunek jego uzyskania jest uzależniony od wieku dziecka:

  • dziecko w wieku 6-12 lat – wystarczy, że rodzic skorzysta z Pakietu PeoPay KIDS, a więc założy jednocześnie Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, kartę Mastercard PeoPay KIDS z wizerunkiem gamingowym oraz zainstaluje aplikację PeoPay KIDS;
  • dziecko w wieku 13-17 lat – rodzic powinien otworzyć nastolatkowi Konto Przekorzystne z kartą debetową Mastercard Debit FX z wizerunkiem gamingowym lub muzycznym.

Drugi z warunków uzyskania vouchera, to wykonanie co najmniej pięciu płatności swoją kartą Mastercard zapisaną do programu Bezcenne Chwile, w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Taki voucher można wykorzystać: w sklepie eventim.pl, zakupić za niego kartę podarunkową Steam, doładowanie do PlayStation Store, cyfrowy kod na zakup gier na konsolę Xbox, czy też kartę podarunkową do Spotify Premium.

Warto zaznaczyć, że rodzice, którzy są stałymi klientami Banku Pekao S.A. mogą złożyć wnioski o produkty przeznaczone dla dzieci bez konieczności wizyty w oddziale. Wystarczy zalogować się do aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24. Po wejściu w zakładkę „Panel rodzica” trzeba tylko wybrać wiek dziecka i produkty, jakie chce się dla niego zamówić.

Z Bankiem Pekao S.A. Dzień Dziecka może być jeszcze bardziej przyjemny dla naszych pociech. Nie warto zwlekać i już dziś zapoznać się z ofertą specjalną dostępną stacjonarnie i online.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Dzień Dziecka z Bankiem Pekao S.A. – oferta specjalna nie tylko dla najmłodszych - Portal i.pl

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia