Młodzi menedżerowie w Targach Kielce

marzena
Młodzi menedżerowie w Targach KielceOrganizatorem warsztatów dla młodych menedżerów jest Izba Gospodarcza Grono Targowe Kielce, a operatorem Targi Kielce.
Młodzi menedżerowie w Targach KielceOrganizatorem warsztatów dla młodych menedżerów jest Izba Gospodarcza Grono Targowe Kielce, a operatorem Targi Kielce. Dawid Łukasik
Udostępnij:
W spotkaniu, które odbywa się w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce udział bierze 50 osób - grupa studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego, hotelarze z regionu świętokrzyskiego i grupa zleceniodawców z Warszawy.

Partner Search Forum organizowane jest w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego województwa świętokrzyskiego „Kręgi Innowacji – rozwój zintegrowanych narzędzi wspierania innowacyjności województwa w obszarach o dużym potencjale wzrostu – branża targowo-kongresowa”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Partner Search Forum to okazja do zapoznania się z ofertą firm z branży targowo-kongresowej w specjalnie przygotowanych punktach informacyjnych i zainspirowania się pomysłami na innowacyjne rozwiązania prezentowane przez studentów na przykład w formie wystawy plakatowej

Warsztaty Branżowe pod nazwą: „WARSZTATY MOST – Młodzi Managerowie o Sporcie i Turystyce” zorganizowane są przez Katedrę Zarządzania w Turystyce przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Poprowadzą je profesor doktor habilitowana Małgorzata Bednarczyk, kierownik Katedry Zarządzania w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego, Jacek Czepczyk dyrektor Hotelu Europejskiego w Krakowie, prezes Małopolskiej Izby Hotelarskiej "Gremium", a także Vsievolod Banov z Ukrainy, reprezentujący UJ.

Organizatorem spotkania jest Izba Gospodarcza Grono Targowe Kielce, a operatorem Targi Kielce.
W trakcie Warsztatów MOST wyłoniony zostanie zwycięzca Konkursu MOST na innowacyjny projekt młodego menadżera. Zwycięzca otrzyma czek o wartości 2000 złotych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie