Nasza Loteria

Rusza konkurs Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012. Czekamy na zgłoszenia

esw
Rozpoczyna się piąta edycja konkursu, w którym nasza kapituła wybierze najlepsze regionalne produkty i usługi. Państwo natomiast, spośród zgłoszonych propozycji, wytypujecie najpopularniejszy świętokrzyski produkt lub usługę 2012 roku. Laureaci zostaną nagrodzeni godłem „Nasze Dobre Świętokrzyskie” oraz tytułem „Najlepszy Produkt Świętokrzyski”. Wyróżnieni będą mogli to godło umieszczać na nagrodzonym wyrobie.

- Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to przede wszystkim prestiż dla uczestników i laureatów. To promocja nagrodzonych na łamach naszej gazety, która przyczynia się do zwiększenia popularności marki produktu. Laureaci dwóch poprzednich edycji podkreślają w rozmowach z nami, że dzięki temu zaszczytnemu tytułowi, udało im się zwiększyć przychody - mówi redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.

Dobre i konkurencyjne

Akcja „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to konkurs skierowany do małych i średnich firm, których regionalne produkty lub usługi warte są szerokiej promocji ze względu na swoją wysoką jakość i atrakcyjność. Udział w konkursie pozwoli zaprezentować konsumentom nie tylko pojedyncze produkty i usługi. Dla przedsiębiorstw to doskonała okazja, aby przekonać do swojej marki. Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie” nie tylko wspomaga sprzedaż produktów, ale także wzmaga konkurencję jakościową i mobilizuje firmy do walki o jeszcze wyższy poziom. A to pozytywnie wpływa na rozwój całego regionu świętokrzyskiego.

Zasady konkursu

O przyznaniu tytułu „Nasze Dobre Świętokrzyskie” – znak jakości Echa Dnia, zdecyduje Kapituła Konkursu, którą powołują organizatorzy. W jej skład wejdą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny jakości, marketingu, przedstawiciele mediów. Laureaci konkursu będą uprawnieni do posługiwania się znakiem jakości Echa Dnia – Nasze Dobre Świętokrzyskie.

Czytelnicy natomiast, w głosowaniu SMS-owym, będą mogli wybrać spośród prezentowanych przez nas usług i produktów ten, który uważają za najlepszy. Otrzyma on tytuł „Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski”.

Najważniejsze daty

Już od 23 sierpnia, aż do 22 października można zgłaszać produkty i usługi, które wezmą udział w konkursie. 30 sierpnia zostanie powołana kapituła, która przyzna zwycięzcy godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie”. 29 października ogłosimy pełną listę produktów i usług biorących udział w plebiscycie, a od 5 do 19 listopada będziemy w Echu Dnia zamieszczać ich dokładne prezentacje. Pozwoli to Państwu zapoznać się z ofertą świętokrzyskich przedsiębiorstw i dowiedzieć się więcej o tym, co w naszym regionie jest najlepsze. Wszelkie informacje o produktach i usługach znajdziecie Państwo także w serwisie poświęconym świętokrzyskiej gospodarce: www.strefabiznesu.echodnia.eu.

Od 29 października do 19 listopada będzie trwało głosowanie SMS-owe dla czytelników. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 listopada na specjalnej gali w Targach Kielce.

od 16 lat
Wideo

Andrzej Duda spotkał się z przedsiębiorcami w Jasionce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia