Nasza Loteria

Skrzydła 2012. Seven z Kielc

Redakcja
Skrzydła 2012. Seven z KielcSkrzydła 2012 dla firmy Seven za pianę montażową Boramax 65.
Skrzydła 2012. Seven z KielcSkrzydła 2012 dla firmy Seven za pianę montażową Boramax 65. archiwum
Kolejny laureat naszej nagrody gospodarczej to firma młoda stażem, ale rozwijająca się niezwykle dynamicznie i wysoko ceniona w branży budowlanej. Głównie za sprawą dystrybuowanych przez nią towarów najwyższej jakości marki Boramax.

Dom to nie tylko cegły, stropy, betony i zbrojenia. Jego konstrukcja nigdy by nie powstała i nie moglibyśmy w niej zamieszkać, gdyby nie użyte podczas budowy produkty chemii budowlanej, czyli cała gama uszczelniaczy, pianek, silikonów, gruntów, izolacji, impregnatów, środków grzybobójczych, plastyfikatorów dzięki którym domy twardo stoją na fundamentach, nabierają trwałości i przede wszystkim bezpieczeństwa dla mieszkańców. Właśnie tym asortymentem i branżą chemii budowlanej zajmuje się kielecka firma SEVEN, która na rynku działa od 2000 roku. Jej produkty mają już wyrobioną dobrą markę.

O skali rozwoju naszego kolejnego laureata i sile marki, jaką stworzył, najlepiej świadczy fakt, że mimo zaledwie dwunastoletniego stażu, działa on już na terenie całego kraju, współpracując z większością znanych na rynku producentów z tej branży. Nowocześnie przeszkoleni pracownicy firmy SEVEN są na bieżąco z branżą i zawsze pierwsi wiedzą o rynkowych nowinkach. Potrafią też jak najlepiej doradzić klientowi, a także właściwie dobrać odpowiedni produkt, aby nabył to, co naprawdę jest mu potrzebne. Firma systematycznie powiększa swoją ofertę handlową, jednocześnie dbając o wysoką jakość świadczonych usług.

Odbiorców nasz laureat poszukuje przede wszystkim na rynku handlu hurtowego. Jego działalność nakierowana jest na hurtownie, składy budowlane, markety i sklepów budowlane. Produkty marki BORAMAX dobrze znane są także wśród firm remontowo-budowlanych, które przecież doskonale z doświadczenia wiedzą, które produkty chemii budowlanej są najlepsze. Tworząc sieć sprzedaży w całej Polsce nasz laureat podjął współpracę z wieloma firmami i produkty Boramax można kupić praktycznie na każdym dobrym składzie budowlanym.

W punktach sprzedaży, zaopatrywanych przez naszego laureata, znajdziemy między innymi pianki poliuretanowe, silikony, grunty, plastyfikatory,  impregnaty do drewna, środki do dachów i murów, taśmy budowlane, techniki zamocowań, folie budowlane i malarskie, siatki włókna szklanego oraz narożniki budowlane.

Kluczowy w rozwoju firmy był rok 2007, kiedy to zapadła decyzja o wprowadzeniu na rynek własnej marki całego szeregu produktów. Właśnie wtedy w kwietniu nasz laureat zadebiutował gamą profesjonalnych środków chemii budowlanej BORAMAX, w skład której wchodzą między  innymi piany, plastyfikatory, impregnaty do drewna, środki gruntujące, izolacje przeciwwilgociowe, środki grzybobójcze oraz  taśmy i folie budowlane . To właśnie one zwróciły uwagę naszej kapituły, bo zaczęły w krótkim czasie podbijać rynek. Mamy więc kolejną świętokrzyską markę, znaną w całej Polsce.

Aby jak najszybciej i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, nasz laureat stworzył własną bazę transportowo-logistyczną, dodatkowo współpracując także z firmami spedycyjnymi z tereny całego kraju. Możliwe jest również realizowanie zamówień klientów złożonych przez telefon czy Internet. Więcej o firmie o jej produktach można przeczytać na: www.seven7.pl

Produkt
Kapituła nagrody Skrzydła 2012 przyznała statuetkę za pianę montażową boramax 65

Profesjonalna jednoskładnikowa pistoletowa piana poliuretanowa o PODWYŻSZONEJ WYDAJNOŚCI aż do 65 LITRÓW z opakowania. Stosowana jest do uszczelniania i osadzania drzwi i okien, izolacja i osadzania rur, docieplania, izolacji termicznej dachów i stropodachów, uszczelniania przestrzeni konstrukcyjnych, ścianek działowych. Produkt posiada bardzo dobre właściwości przyczepne do większości materiałów budowlanych takich jak drewno i materiały drewnopochodne, cegła, beton, gips, metal. Dzięki nowej formule i większej rozprężalności początkowej uzyskujemy do 40% większą wydajność niż ze standardowej pianki. Przeznaczona do montażu stolarki otworowej drewnianej, PCV oraz aluminium. Wyjątkowo gęsta i wytrzymała piana konstrukcyjno-uszczelniająca posiada niskorozprężną formułę, co sprawia, że nie wypacza montowanych profili, charakteryzuje się dużą siłą wiązania, bardzo dobrze uszczelnia, wygłusza, izoluje i klei. Produkt posiada także bardzo dobre właściwości dźwięko i termo izolujące, szybko się utwardza, co skraca czas montażu. Wydajność jest uzależniona od temperatury i wilgotności otoczenia. Piana jest odporna na grzyby i pleśń. Pianę należy nanosić za pomocą specjalnego pistoletu do aplikacji pian poliuretanowych.

Marcin Putowski, prezes Seven: - Na początku działalności naszej firmy zajmowaliśmy się dystrybucją różnych produktów związanych z chemią budowlaną. Kiedy zdobyliśmy doświadczenie i poznaliśmy potrzeby klientów, stworzyliśmy własną markę. Tak narodziła się gama nowoczesnych produktów pod nazwą BORAMAX, o najwyższej, jakości, spełniających najwyższe normy, a jednocześnie w przystępnej cenie. Dzięki zbieranym opiniom, testom i długotrwałym badaniom jakościowym osiągnęliśmy produkty o doskonałych walorach użytkowych spełniający oczekiwania klienta.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym problemem w Polsce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia