Gra 2. liga piłkarzy ręcznych. 25-26.09.2021. Sprawdź wyniki

W weekend 25-26.09.2021 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

Vive II Kielce - UKS SMS Wybicki Kielce 30:15 (16:9)
Vive II:Błasiński, Biela, Urban, Przybylski 4, J. Pinda, Augustowski, Winiarski 1, Stępień, Barucha 10, O. Trela 1, Malczak 1, Osman 3, Machocki, Yusuf 8 (3), Rataj, Lubczyński 2.
Wybicki: Duda, Pawlikowski - Chendoszko, Cichoń 1, Pieńkus 1, Bąk 6 (1), Dziedzic 1 (1), Adaś, Majcher 2, Wójcik 2, Lenty 2, Konopacki.

Zdecydowana wygrana rezerw mistrzów Polski, które na to spotkanie zostały wzmocnione graczem pierwszego zespołu, Nigeryjczykiem Farukiem Yusufem. Gospodarze prowadzili od pierwszej do ostatniej minuty, w 11 minucie było 10:2, w 43 aż 25:10.

SMS ZPRP III Kielce - AZS Politechnika Św. Kielce 37:23 (16:9)
SMS ZPRP III: Popielecki, Drożdż - Korus 4, Luksa 2, Wywrot 3 (3), Aksamit 4 (3), Mielczarski 6 (3), Cacak 3, Bujok 1, Olczyk 2, Burzyński 1, Rodak 6 (1), Pepliński 2, Markowski 2, Pilz 1, Fajfer 1.
AZS Politechnika: Kotowski, Kuczkowski - Telka 8, Nawara, Badoń, Jamioł, Kowalczyk 5 (2), Żaba-Żabiński 3, Grdeń 3, Kurek 2, Godzisz 2.

Zdecydowana wygrana pierwszoklasistów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego nad zdecydowanie bardziej doświadczonym, ale grającym w mocno okrojonym składzie rywalem. Gospodarze od pierwszych minut systematycznie budowali przewagę, w 13 minucie prowadzili 7:3, a w 41 już 24:12. SMS wykonywała w tym spotkaniu aż 11 rzutów karnych, z czego 10 było wykorzystanych.

HLB Tężnia Busko-Zdrój - MOSiR Bochnia 33:24 (13:9)
HLB Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 1, Żarnowski 4, Mizdra 3, Zawarczyński 7 (2), Trutkowski 3, Wojciechowski, Maj 2, Kwieciński 4, Glita 9 (1).

Drugi mecz i druga wygrana drużyny z Buska. Tym razem drużyna trenera Tomasza Rosińskiego bez większych problemów rozprawiła się z ekipą z Bochni. Początek spotkania był wyrównany, ale od stanu 5;5 w 12 minucie gospodarze przez dziewięć minut nie dali sobie rzucić bramki, sami trafili zaś pięć razy.

W drugiej połowie Tężnia kontrolowała wynik, a gdy w 45 minucie MOSiR zbliżył się na różnicę czterech trafień (23:19), odpowiedziała czterema bramkami z rzędu.

SPR Górnik Zabrze - Jedynka Myślenice 26:27 (17:17)