Sponsor się wycofuje. Juventa Perfopol Starachowice - Górniki Wieliczka 1:2

dor
Piłkarze Juventy Perfopol Starachowice zagrali nieskutecznie i niespodziewanie przegrali z Górnikiem Wieliczka 1:2.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol:

-Boli ta porażka, ponieważ mieliśmy bardzo dobre okazje do zdobycia bramek i ten mecz powinniśmy wygrać. Dwie sytuacje po przerwie zmarnował, niestety, Łukasz Pyszczek. Szkoda tych punktów.

Goście objęli prowadzenie w 53 minucie po strzale z kilku metrów Michała Banasia. Wyrównał siedem minut później Maciej Pastuszka, najlepszy zawodnik gospodarzy w tym meczu, który popisał się pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu Łukasza Gruszczyńskiego z rzutu rożnego. W 69 minucie Pastuszka interweniował jednak tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki. Po przerwie dwie bardzo dobre okazje do strzelenia gola miał Łukasz Pyszczek, ale nie pokonał Sebastiana Juszczyka.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że po zakończeniu tego sezonu firma Perfopol zawiesza sponsorowanie trzecioligowej Juventy, nadal ma jednak wspierać grupy młodzieżowe. Włodarze Juventy poszukują strategicznego sponsora dla swojej drużyny.

Bramkę dla Juventy zdobył w 60 minucie Maciej Pastuszka, dla gości Michał Banaś w 53 minucie i po niefortunnej interwencji Maciej Pastuszka w 69 minucie - był to gol samobójczy.