Talent Świętokrzyski 2017. Zobacz show na żywo!

Anna Bilska
Za nami widowiskowe castingi do trzeciej edycji show "Echa Dnia" Talent Świętokrzyski. Już w każdym powiecie odbyły się finały, podczas których poznaliśmy laureatów i wręczyliśmy nagrody. Kto wejdzie do finału Talentu Świętokrzyskiego i wygra, zależy także od Państwa. Przed nami półfinały (26 stycznia, Kieleckie Centrum Kultury) i wielki finał (11 lutego, Centrum Kongresowe Targów Kielce).

To już trzecia edycja show „Echa Dnia” - Talent Świętokrzyski. Wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w każdym powiecie naszego regionu szukaliśmy ludzi posiadających niezwykłe umiejętności. Castingi i finały w powiatach już za nami. Na scenach domów kultury prezentowali się niezwykli ludzie z ciekawymi pasjami.

Kto w tym roku zostanie Talentem Świętokrzyskim i zdobędzie nagrody? Finały odbyły się w każdym powiecie, teraz czas na show z talentami z całego regionu.

Kto wejdzie do finału show Talent Świętokrzyski 2017? Zobacz i zagłosuj:

Półfinały, w których zmierzą się laureaci show z regionu oraz ćwierćfinałów, odbędzie się w piątek 26 stycznia na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Wielki finał Talentu Świętokrzyskiego odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godzinie 16.30 w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych! Laureat drugiego miejsca 3 tysiące złotych, a trzeciego - 2 tysiące złotych. Będą także do zdobycia stypendia (Stypendium od Fundacji Fabryki Marzeń 12 miesięcy po 500 złotych oraz stypendium od Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego 3000 złotych) a także wycieczki do Brukseli.

Wstęp na wydarzenia wolny. Zapraszamy! Transmisja na żywo na portalu www.echodnia.eu.

Zobacz także zapisy transmisji z finałów w każdym powiecie województwa świętokrzyskiego:

Konieczny zakaz eksportu drewna, inaczej wiele firm upadnie

Wideo