W Jędrzejowie po raz pierwszy od wielu lat powstają nowe mieszkania. W najbliższym czasie zostaną oddane do użytkowania na terenie Jędrzejowa dwie inwestycje - przy ulicy Świętej Barbary - "Mieszkania nad zalewem" oraz przy Mieszka I - "Szklane tarasy".

„Mieszkania nad Zalewem” – projekt realizowany od jesieni 2017 roku przy ulicy Świętej Barbary już wkrótce, bo w 2 kwartale tego roku zostanie zakończony. Oddanych do użytku będzie 31 mieszkań. Inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji „Mieszkania nad Zalewem” jest spółka Tigma-Bud z Jędrzejowa.

Krzysztof Majchrowski, wiceprezes zarządu Spółki: - „Mieszkania nad Zalewem” to inwestycja budowy 31 mieszkań w stanie deweloperskim.

Budynki, a w zasadzie 1 budynek wielorodzinny dwusegmentowy znajduje się w pięknej lokalizacji przy ulicy Świętej Barbary w Jędrzejowie. Mieszkania mają od 30 metrów kwadratowych do 120 metrów kwadratowych powierzchni. W segmencie A znajduje się 14 mieszkań natomiast w segmencie B – 17 mieszkań. Całość łączy obszerny, duży garaż podziemny z 37 miejscami. Na zewnątrz znajduje się dodatkowo 7 naziemnych miejsc parkingowych.

Segmenty są 4 piętrowe, a w każdym z nich jest nowoczesna winda. - Ceny mieszkań wahają się między 4 350 zł, a 4 900 zł za metr kwadratowy. To co wyróżnia naszą inwestycję to nowoczesny projekt, świetna lokalizacja, wysoka jakość i zastosowanie najnowszych technologii oraz pierwszy i jedyny dwupoziomowy garaż podziemny w Jędrzejowie– zaznacza wiceprezes TIGMA-BUD Sp. z o.o.

- Kiedy dowiedzieliśmy się, że działka przy ulicy Świętej Barbary została wystawiona na sprzedaż stwierdziliśmy, że będzie to idealna lokalizacja, aby zrealizować ten projekt. „Mieszkania nad Zalewem” znajdują się w okolicy zrewitalizowanej przez gminę Jędrzejów. W odległości kilkudziesięciu metrów mieści się park na terenie, którego jest do dyspozycji siłownia terenowa, skate park, plac zabaw, korty tenisowe oraz liczne ścieżki pieszo-rowerowe. Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości restauracji, kawiarni, sklepów oraz szkół i przedszkoli. Budynek znajduje się zaledwie 30 metrów od zalewu- mówi Krzysztof Majchrowski.

To nie jedyna inwestycja realizowana w Jędrzejowie przez firmę Tigma-Bud. - Obecnie realizujemy kilka dużych projektów budowlanych, w tym w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym 3 inwestycje. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą Inwestycji "Szklane Tarasy" przy ulicy Mieszka I w Jędrzejowie gdzie powstaje 48 mieszkań , "Duo Park" z 22 mieszkaniami w Sędziszowie oraz kończymy 31 mieszkań z projektu „Mieszkania nad Zalewem”. Jednak biorąc pod uwagę ten ostatni projekt, jesteśmy tu nie tylko Generalnym Wykonawcą, ale również Inwestorem. Można powiedzieć, że projektujemy, budujemy oraz także sprzedajemy i to nie tylko mieszkania ale specjalizujemy się również w wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i innych - mówi Krzysztof Majchrowski.

Osiedle "Szklane tarasy" powstaje przy ulicy Mieszka I w Jędrzejowie. Znajduje się tu 48 mieszkań od 26 do 65 metrów kwadratowych. W budynku są garaże podziemne i winda.

- W powiecie jędrzejowskim dopiero od dwóch-trzech lat inwestuje się w budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne na większą skalę, a nasza firma łącznie z aktualnie realizowanymi inwestycjami wybudowała już około 150 mieszkań. Nie jest to może spektakularna ilość porównując do większych miast jak Kielce czy Kraków, ale trzeba pamiętać, że są to tylko i wyłącznie inwestycje prywatne realizowane przez pojedynczych inwestorów. – dodaje Krzysztof Majchrowski.

- Z 31 dostępnych mieszkań przy Świętej Barbary już kilkanaście zostało sprzedanych, niektóre są już zarezerwowane, a jeszcze kilka czeka na swoich nowych właścicieli. Cieszymy się, że jest zainteresowanie nowym miejscem do zamieszkania. Świadczy to o tym, że ludzie chcą mieszkać w Jędrzejowie – niekoniecznie pragną wyjeżdżać na przykład do większych miast. Na pewno dużym ułatwieniem jest także otwarta już droga ekspresowa, dzięki której w ciągu 20 minut można dojechać do stolicy świętokrzyskiego - mówi Krzysztof Majchrowski.

„Mieszkania nad Zalewem” – to pierwszy tak nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny w Jędrzejowie.

Zobacz galerię


POLECAMY RÓWNIEŻ:Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesuWille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkająTe kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz rankingIle kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Regionalny Puchar Polski, Król Twittera w V lidze, Odra bardziej hiszpańska