Nowe kontakty, ciekawe prelekcje i pokaz mody. Podczas spotkania kobiecego klubu We Can, jakie odbyło się w poniedziałek, 29 stycznia, w Hotelu Tęczowy Młyn, mieszkanki naszego regionu miały okazję zdobyć wiele cennych wiadomości - na temat prowadzenia biznesu i nie tylko.

Na scenie zasiadły Anna Kibortt, Katarzyna Kaleta, Iwona Rowińska-Miter, Aleksandra Paulska, Ewa Łukawska i Joanna Janus. Każda z Pań - choć wszystkie prowadzą inne biznesy - podkreślała, jak ważne w ich działalności są relacje z ludźmi, również tymi pozornie skoncentrowanymi na zupełnie innych branżach.

- Kobiety prowadzące własne firmy rzadko mają profesjonalne wsparcie. W szkołach niestety wciąż uczy się rywalizacji, a nie tak kluczowej w biznesie współpracy, która działa nie tylko w granicach jednej branży - mówiła Aleksandra Paulska, właścicielka firmy consultingowej, a zarazem jedna z inicjatorek We Can, dodając: - Podczas spotkań Klubu chciałybyśmy rozmawiać o tym, jak nasze firmy prowadzić jeszcze lepiej. We Can ma być odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby kobiet.

Anna Paulska podkreślała również, że Klub ma być inicjatywą otwartą dla wszystkich.

- Nie chcemy, by We Can miał charakter elitarny, ale był źródłem wsparcia dla wszystkich kobiet. Dlatego też opłata za członkostwo w Klubie to koszt jednej kawy - 10 złotych - zaznaczała.

Z kolei projektantka, Ewa Łukawska, która podczas spotkania zaprezentowała swoją kolekcję, zapewniała, że biznesy prowadzone przez panie mają sporo cech wspólnych, a same właścicielki mogą się od siebie wiele nauczyć.


POLECAMY RÓWNIEŻ:

Studniówki 2018. Zobacz najpiękniejsze dziewczyny

QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto prawdziwe pytania z testu MultiSelect

Osoby o tych imionach zdradzają częściej. Twoje imię znalazło się na liście?

Top 10 restauracji w Kielcach według portalu TripAdvisor [ZDJĘCIA]

Piękne piłkarki na pięknych zdjęciach. Wyjątkowa sesja Korony Handball Kielce

Takich Kielc już nie ma. Zostały na fotografiach [DUŻO ZDJĘĆ]

Najpiękniejsze świętokrzyskie sportsmentki [ZDJĘCIA]