MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Kielcach rozdano certyfikaty Solidna Firma 2011

Marzena SMORĘDA [email protected]
Laureaci certyfikatów Solidna Firma 2011.
Laureaci certyfikatów Solidna Firma 2011.
W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim po raz dziesiąty odbył się finał regionalny programu gospodarczo-konsumenckiego Solidna Firma dla województwa świętokrzyskiego. Przedstawiono laureatów jubileuszowej edycji.

W czasach kryzysu słowo „solidność” robi duże wrażenie. Firmy muszą się bowiem borykać z wieloma trudnościami i solidnym wcale nie jest być łatwo. Tym bardziej cieszyła środowa uroczystość, która odbyła się w Kielcach, a na której gościli sami solidni i rzetelni przedsiębiorcy. W tym roku reprezentowali siedem firm. Wśród nich byli debiutanci, ale także trzy-, a nawet dziesięciokrotni laureaci tego tytułu, jak Zakłady Mechaniczne Bifamet z Jędrzejowa.

Przeczytaj też: Kolejne rekordy w Targach Kielce.

Piotr Kossakowski, sekretarz kapituły programu, podkreślił rangę tegorocznych wyróżnień i fakt, że choć niełatwo być solidną i rzetelną firmą, to jednak warto się o to starać, bo solidność to budowanie dobrobyty innych ludzi w naszych małych ojczyznach.

W tym roku gratulacje, życzenia i certyfikaty z rąk wojewody świętokrzyskiego Bożentyny Pałki-Koruby i wicemarszałka województwa świętokrzyskiego Kazimierza Kotowskiego odebrało siedem firm.

 

Program Solidna Firma wspiera i promuje uczciwe firmy, poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Corocznie nagradza certyfikatami Solidna Firma, potwierdzającymi wiarygodność firmy jako rzetelnego płatnika.

Biorą w nim udział firmy, które prowadzą działalność od co najmniej dwóch lat i terminowo rozliczają się z kontrahentami i pracownikami, na czas regulują podatki, cło, należności wobec ZUS, spłacają kredyty, nie są karane sądownie za nieuregulowane należności, przestrzegają prawa pracy i zasad BHP, a także przestrzegają praw konsumenta.

Przeczytaj też: Zalewa nas tandeta, która dziala tylko przez czas gwarancji.

Uczestnicy programu mogą liczyć na bezpłatne pakiety reklamowe, promocję w prasie ogólnopolskiej i lokalnej, telewizji oraz akcjach outdoorowych, udział w szkoleniach i seminariach, nawiązują nowe kontakty biznesowe, mają wstęp do programów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej.

Laureaci certyfikatów Solidna Firma 2011

1. ENREM-Połaniec Sp. z o.o z Turska Małego, 2. Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. ze Starachowic, 3. Firma Handlowo-Usługowa Wojbud Wojciech Knapik z Pińczowa, 4. Odlewnia Żeliwa Fansuld Sp.j. z Końskich, 5. PPUH PERFOPOL Sp. z o.o. ze Starachowic, 6. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ze Starachowic, 7. Zakłady Mechaniczne Bifamet Sp. z o.o. z Jędrzejowa.

Przeczytaj też: Siarkopol nie zostanie sprywatyzowany? Pracownicy piszą do premiera.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia