MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakład Doskonalenia Zawodowego i Wodociągi Kieleckie dostały nagrody za jakość

Marzena SMORĘDA [email protected]
Maria Leżucha, przedstawicielka organizatora konkursu, wręczyła wczoraj Jerzemu Wątrobie złoty certyfikat Quality In-ternational 2010, nagrodę za najwyższą jakość świadczonych usług.
Maria Leżucha, przedstawicielka organizatora konkursu, wręczyła wczoraj Jerzemu Wątrobie złoty certyfikat Quality In-ternational 2010, nagrodę za najwyższą jakość świadczonych usług.
Świętowały wczoraj kieleckie firmy, bo z nagrodami za najwyższą jakość przyjechali do nich organizatorzy ogólnopolskiego konkursu Najwyższa Jakość Quality International.

Najpierw złote godło otrzymał kielecki Zakład Doskonalenia Zawodowego, a potem ze srebrnego certyfikatu mogły cieszyć się Wodociągi Kieleckie.

 

Konkurs kierowany jest do działających na terenie Polski instytucji, producentów i usługodawców, którzy prowadzą czytelną polityką jakości produktów, usług lub systemu zarządzania i mają osiągnięcia na najwyższym, światowym poziomie. Od czterech lat organizator konkursu, redakcja Forum Biznesu, i patroni - Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wyłaniają i honorują brązowymi, srebrnymi lub złotymi godłami jakości firmy, które szczególnie dbają o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

 

- Ten certyfikat w duecie z przyznanym nam niedawno godłem „Teraz Polska” dobitnie świadczy o wysokim poziomie usług Zakładu Doskonalenia Zawodowego i ma ogromne znaczenie nie tylko dla nas, jako wyróżnionych, ale przede wszystkim dla regionu świętokrzyskiego - powiedział na konferencji prasowej Jerzy Wątroba, prezes zarządu ZDZ. I dodał: - W naszych szkołach, na kursach i w realizowanych projektach zależy nam nie tylko na przekazywaniu wiedzy teoretycznej, kładziemy nacisk na wiedzę praktyczną, bo tylko zgranie tych dwóch ele-mentów pozwala osiągnąć naszym absolwentom sukces na rynku pracy.

 

Srebrne godło dla Wodociągów Kieleckich przyznano za udaną realizację, wielkich, proekologicznych projektów inwestycyjnych tej firmy, wspieranych przez Unię Europejską, a priorytetowych dla naszego regionu. Uroczysta gala konkursu, w której wezmą udział obie nagrodzone firmy z naszego regionu odbędzie się 8 października w Katowicach.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia