CK Technik w Kielcach nominowany jako najlepsza inwestycja w Polsce! Jako pierwsi pokazujemy ją od środka! Zobaczcie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Stanisław Wróbel
Stanisław Wróbel
Wnętrza CK Technik - prezentowane są publicznie po raz pierwszy.
Wnętrza CK Technik - prezentowane są publicznie po raz pierwszy. Dawid Łukasik
Udostępnij:
Budynek CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach został nominowany w konkursie na najlepszą inwestycję w Polsce - Top Inwestycje Komunalne 2020. Inwestycja miasta Kielce znalazła się w gronie tylko 25 inwestycji nominowanych z terenu całej Polski i jest jedyną z województwa świętokrzyskiego. UWAGA! Po raz pierwszy poprzez portal echodnia.eu prezentowane są zdjęcia CK Technik w środku. Zobaczcie zachwycające wnętrza.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne organizowany od 9 lat przez serwis Portal Samorządowy, jego celem jest wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Inwestycja znalazła się w gronie tylko 25 inwestycji nominowanych z terenu całej Polski i jest jedyną z województwa świętokrzyskiego.

Każdy może przekazać swoje poparcie do 13 maja 2020 roku do godziny 9 oddając głos na stronie: https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2020,78/kieleckie-centrum-ksztalcenia-zawodowego,2525/

CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach to inwestycja, która stawia na nowoczesne i nowatorskie podejście do edukacji zawodowej uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych z województwa świętokrzyskiego na potrzeby lokalnej gospodarki.

Kształcenie w Centrum będzie prowadzone w oparciu o najnowocześniejsze instrumentarium techno-dydaktyczne i będzie skupione wokół inteligentnych specjalizacji województwa świętokrzyskiego obejmujących przemysł metalowo-odlewniczy oraz technologie informacyjno-komunikacyjne.

Misją Centrum jest tworzenie warunków dla rozwoju kompetencji zawodowych, planowania i kreowania kariery zawodowej przy wsparciu profesjonalnej kadry oraz świadczenie najwyższej jakości usług edukacyjnych i doradczych zapewniających rozwój osobisty i zawodowy uczniów szkół zawodowych oraz mieszkańców miasta i regionu.

W skład założenia projektowego wchodzą trzy połączone ze sobą zespoły obiektów:

- trzykondygnacyjna część dydaktyczna, obejmująca 12 sal wykładowych,

- jednokondygnacyjna część zespołu 24 pracowni do praktycznej nauki zawodu z zapleczem dla nauczycieli oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu,

- dwukondygnacyjna część administracyjna.

Kompleks zlokalizowany jest w północno-zachodniej części Kielc na terenie o powierzchni około 3 hektarów, natomiast powierzchnia użytkowa całego obiektu wynosi 7 830 metrów.

CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach to kompleks obiektów wykonanych i zrealizowanych w nurcie współczesnych trendów architektonicznych, z użyciem niebanalnych materiałów wykończeniowych, a zarazem powściągliwy w formie i kolorystyce.

Inwestycja miasta Kielce jest współfinansowana z pieniędzy unijnych, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

6df56712-cdc2-b53b-f567-f592c527b6ce,8df07a90-8a9d-47e1-5c06-629ba52e9af1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Materiał oryginalny: CK Technik w Kielcach nominowany jako najlepsza inwestycja w Polsce! Jako pierwsi pokazujemy ją od środka! Zobaczcie [WIDEO, ZDJĘCIA] - Echo Dnia Świętokrzyskie

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie