Grono Targowe Kielce buduje dobry klimat

Jarosław PANEK [email protected]
Grono Targowe już uczestniczyło w imprezach targowych, które promowały nasz region wśród inwestorów zagranicznych.
Grono Targowe już uczestniczyło w imprezach targowych, które promowały nasz region wśród inwestorów zagranicznych.
Udostępnij:
Grono Targowe Kielce zdobyło unijne wsparcie na promocję gospodarczą naszego województwa wśród inwestorów. Pierwsze działania mocno już widać, a inwestorzy coraz częściej słyszą, że Kielce i region świętokrzyski, to dobre miejsce do robienie interesów.

Celem projektu, który współfinansuje Unia Europejska jest promocja gospodarcza regionu w oparciu o potencjał kieleckiego ośrodka targowego oraz wykreowanie „dobrego klimatu” inwestycyjnego naszego województwa.

 

- Ta szeroko zakrojona promocja gospodarcza będzie prowadzona poprzez przygotowanie kompleksowej oferty inwestycyjnej naszego regionu, zwiększenie ilości imprez targowych, udział w największych targach promocyjnych, organizację cyklu prezentacji dla przedstawicieli izb i organizacji gospodarczych. Grono Targowe już uczestniczyło w imprezach targowych, które promowały nasz region wśród inwestorów zagranicznych, a to dopiero początek - zapowiada wiceprezes Grona Targowego Kielce, Bożena Hetman, która jest jednocześnie dyrektorem

Wydziału Organizacyjno-Prawnego spółki Targi Kielce, jaka współtworzy tę organizację.

Ale to tylko wycinek planowanej wielkiej kampanii promo-cyjnej. Równie istotnym aspektem projektu będzie bowiem kreowanie pozytywnego wizerunku regionu poprzez organizowanie wizyt zagranicznych operatorów targowych w Kielcach, zorga-nizowaniu seminarium międzynarodowej organizacji UFI, konferencję gospodarczą, promocję w portalach internetowych, kam-panię bilboardową, wizyty studyjne dziennikarzy, ogłoszenia w mediach branżowych, sponsorowanie audycji gospodarczych i rankingów biznesowych.

- Już część tej kampanii realizujemy. Pojawiły się pierwsze ogłoszenia w mediach, których odbiorcami są polscy i zagraniczni przedsiębiorcy. Przygotowujmy również specjalny portal internetowy po polsku i po angielsku. Polska wersja jest już gotowa. Trwają pracę nad angielskojęzyczną oraz pozycjonowanie tej strony - informuje Bożena Hetman.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie